Rüyada Bulanık Su Görmek, Bulanık Deniz Görmek

Rüyada bulanık su görmek fenalık mı düşmek mi? Rüyada bulanık su görmek, bulanık deniz görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bulanık Su Görmek

😐 Bulanık su gören, durduk yere başına iş açar. Bu rüya evliler için, ev içinde çıkacak bir huzursuzluk anlamına da ge­lir. Bulanık bir su, tatsızlıklara, engellere ve sorunlara işaret eder. Bulanık bir su içtiğini gören, hastalanır.

Rüyada Bulanık Deniz Görmek

😐 Zorluklarla karşı­laşmak ve gelecek endişesi taşımak anlamına gelir. Rüyada bulanık deniz görenin eline haram mal geçer. Çirkin, iffetsiz ve haram yolla kazanç elde eden kadına delâlet eder. Günah işlemeye ve cehennem ehli insanlara delâlettir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

😐 Fitne, zulüm ve isyana tabir olunur. Hastalığa, belâya ve düşman istilasına işarettir. Bu rüyayı gören hastalanır. Sözünde durmamaya, sırları ifşa etmeye ve hastalığa işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Zorluklarla karşılaşmaya ve yoksul­luğa işarettir. Bulanık su işinizle bir kavgaya ya da kendi hatalarınızdan dolayı zarara uğrayarak üzüleceğiniz anlamına gelir. Havanın bulanık ol­ması maddi ve manevi olarak zor duruma işaret eder.”

Seyyid Süleyman: “Su bu­lanıksa mal haramdır. Bulanık deniz görmek zalim hükümdara işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Bulanık bir deniz veya gölde battığını gören büyük bir acı ve üzüntü içerisine düşer. Bulanık ve çamurlu bir denizde battığını görmek bir felakete işaret eder. Bulanık ve dalgalı deniz ise, zalim bir devlet başkanına işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada bulanık su görmenin psikanalizi: Dibi görülemeyen kirli ve bulanık bir su kütlesi, sözgelimi bir göl ya da havuz, belirsizliklerin fazla olduğu, dolayı­sıyla risk içeren bir ortamı simgeler. Böyle bir suda yüzmek, aynı zamanda size rahatsızlık veren karmaşık duyguların varlığını da gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın