Rüyada Borç Para Vermek, Rüyada Borç Ödemek, Borç Para Almak

Borç almak vermek ölüm mü, hastalık mı yoksa evlilik, müjdeli haber veya bol para mı demek. Rüyada borç vermek, borç para vermek veya borç ödemek birbirinden çok farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Borç Para Vermek

🙂 İnsan ilişkilerini temsil eder. Sevdiği birine ödünç borç para verdiğini görmek, ikisi arasındaki sevginin artarak devam edeceğine işarettir. Rüyada borç para vermek başkalarını gözünüzde çok büyüttüğünüze ve bu yüzden de kendi karakter ve kişiliğinizin gizli kaldığını, halbuki kendinizin herkesten ayrı olan bazı vasıflar sayesinde daha yükseleceğinizi gösterir ve bir ihtar mahiyeti taşır.

😐 Rüyada borç para verdiğini gören, iliş­kilerinde sorun yaşar. Sevmediği birine borç para vermek, ikisi arasında bir kin ve düşmanlığın meydana geleceğine işa­rettir.

Rüyada Borç Ödemek

🙂 Rüyada borcunu ödediğini görmek, hayırlıdır. Bazen alacaklıya borcunu ödemeyi görmek, yolculuktan dönmekle ta­bir edilir. Borç ödemek, yardım severliğinize ve iyi niyetinize işaret eder. Tüm borçlarını ödediğini gören kimsenin maddi ve manevi bütün sıkıntısı geçer ve işinde başarıyı yakalar. Rüyada borç ödemek, üzerinizden atacağınız bir sorumluluğa; birinin borcunu ödediğini görmekse, bir konu­da kararsız kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Borç Para Almak

🙂 Rüyasında birinden borç aldığını gören, kendini güvende hisseder; çünkü güçlü ve sağlam ilişkilere sahiptir. Bir kimsenin rüyasında borçlandığını görmesi; dini vecibelerini yerine getirmesi gerektiğine işaret eder. Sevdiği birinden borç para almak, ikisinin arasındaki dostluğun baki kalacağına işarettir.

😐 Rüyada borçlanmak, geniş bir sıkıntı kapsamına gireceğinize, çaresizlik içinde bocalayacağınıza, üzü­cü bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada sevmediği birinden borç para aldığı­nı görmek, düşmanlığın meydana geleceğine işa­rettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre: “Rüyada insanın kendisini borçlu görmesi, iyiye işa­ret değildir. Rüyada borç vermek ise unuttuğunuz önemli bir işiniz hatırlayıp yapacağınıza, daha önce tanımadığınız birinden iyilik görüp ona iyilik yapacağınıza işarettir.”

İbn Sirin’e göre: “Rüyada kendinizi borç içinde görmek; sıkıntılı günlerin artık sona ereceğine, sizden istenen bir yardıma katılacağıniza, bir günah işleyeceğinize yorumlanmaktadır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada borç görmenin psikanalizi: Düşlerimizde borçlu durumda olduğumuzu ya da borçlan­dığımızı görmemiz, genellikle geleceğe ilişkin maddi endişe ve kaygılarımızı dile getirir.


https://www.youtube.com/watch?v=fKM-o5X616o
Rüyada Borç Vermek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın