Rüyada Bomba Görmek, Bomba Patlaması, Bomba Sesi Duymak

Düşlerde bomba görmek bela mı dedikodu mu? Rüyada bomba görmek, bomba patlaması, bomba sesi duymak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bomba Görmek

🙂 Rüyada bomba gören fayda sağlamanın yollarını arar. Rüyada bomba görmek; sizi gafil avlamak isteyen­lerin kazdıkları kuyuya düşeceklerine delâlet eder. Rüyada görülen bomba eğer patlamamış ise yeni alacağınız kararın sizin için çok güzel gelişmelere sebep olacağının işaretidir.

Rüyada Bomba Patlaması

😐 Bomba patladığını görmek sırrı ve gizli bilgiyi temsil eder. Rüyada bomba patlaması ne şekilde görülürse görülsün, ortalığı ayağa kaldıracak önemli bir sırra ya da bilgiye sahip olduğunuza işaret eder.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

😐 Bu rüya­yı gören, kendini baskı ve tehlike altında hisseder. Bomba sesi duymak, ani ve büyük bir olayı anlatır. Bu olay hayatınızı etkile­yecek ve değişikliklere neden olacaktır. Rüyada bomba sesi duymak; ortada bazı dedikoduların dolaşmasına, çok büyük gürültüye ve kavgaya işaret eder. Bomba sesi, gizli sırların meydana çıkmasıyla tabir edilir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda bomba gördüyseniz gerek iş ve gerekse his hayatınızda düşüncesizce hareketler yaptığınız takdirde, sizi büyük bir felaketin kucağına iteceğine, bundan da çok büyük zarar göreceğinize işarettir.”

İbn-i Şirin: “Rüyada görülen bomba, gizli sırrın açığa çıkmasına işaret eder. Bazen tehlikeyi, düşmanı çağrıştırır. Kimi zaman da kıtlığa, beklenmeyen bir felakete çağrışım yapar. Ayrıca hastalığa, ölüme veya kara haber olarak yo­rumlanır.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada her ne şekilde olursa olsun bomba görmek ya da bombalanmış olmak; mutluluğunu bozacak bir olayla karşılaştığına ya da karşılaşacağına işarettir.”

Nablusi: “Rüyada bir bombanın patlayıp zarar verdiğini görmek, kendisinden sıkıntı duyulacak bir habere delalet eder. Rüyada bir bombanın patlayıp, zarar vermediğini görmek ise, kendisinden sevinç duyulacak müjdeli bir habere işaret eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada bomba görmenin psikanalizi: Rüyada patlayan bir bomba görmek, günlük yaşantımızda bizi tedirgin eden ve gerilim yaşatan zorlu bir işle ya da karma­şık bir durumla karşı karşıya olduğumuzu gösterir. Aynı zaman­da, hastalık korkusunun da ifadesidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın