Rüyada Böğürtlen Görmek, Böğürtlen Yemek, Böğürtlen Toplamak

Düşlerde görülen böğürtlen evlilik mi yuva mı? Rüyada böğürtlen görmek, böğürtlen yemek, böğürtlen toplamak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Böğürtlen Görmek

🙂 Bütün işlerinizde ilerleme kaydedeceğinize işa­ret eder. Rüyada böğürtlen görmek; bir evlenme yü­zünden ailesiyle diğer bir aile arasında yakınlık hasıl olacağına işarettir. Rüyada görülen meyvenin ne demek olduğunu detaylıca öğrenmek için: BKZ.

😐 Böğürtleni düşürmek ya da ezmek, işle ilgili bir engeldir. Ancak dikkatli olunursa, bu engel kolaylıkla ortadan kalkar.

Rüyada Böğürtlen Yemek

🙂 Böğürtlen yemek, kazanç artışı ve iyi bir mevkie gelmek­tir. Ol­gun böğürtlen yediğini görmek; evlenme yüzünden çeyiz veya ağırlık olarak servet elde etmeye işaretle yorumlanır. Böğürtlen toplayıp yemek, nimete ve evlenmeye işarettir.

Rüyada Böğürtlen Toplamak

🙂 Rüyasında böğürtlen toplayan, emeğinin karşılığını alır. Böğürtlen toplamak, nimete ve evlenmeye işarettir. Rüyanızda böğürtlen topladığınızı görmek işlerde kazançlı olmak ve iyi bir konuma gelmektir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada böğürtlen yemek; işlerinizde büyük bir ilerleme kaydedeceğinize, aşk hayatınızın başarısızlıkla neticeleneceğine işaret eder.”

Ebu Sait El Vaiz: “Rüyada böğürtlen yediğini görmek, rızkın bolluğuna veya evlenmeye işaret eder. Böğürtlen görmek ailenizle ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizin giderek zorlaşacağını gösterir. Rüyasında böğürtlen için maddi kayıplarla ve işle ilgili sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada böğürtlen görmenin psikanalizi: Rüyada böğürtlen görmek, elde etmek istediklerinizi temsil eder, bu bir makam ya da iş olabilir. İş hayatınızdaki sorunları fazla düşünüyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın