Rüyada Boğa Görmek, Boğa Kovalaması, Siyah Boğa Görmek

Düşlerde görülen boğa mal varlığı mı fenalık mı? “Rüyada boğa görmek”, boğa kovalaması, boğa görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Boğa Görmek

🙂 Genel olarak besili bir boğa görmek bolluğa işaret eder. Özellikle boğa sürüsü, yaşadığınız toplumun refah düzeyini yansıtır. Rüyada görülen boğa, aynı zamanda güçlü, itibarlı, dürüst ve çalışkan bir insanı simge­ler. Boğa kestiğini görmek, kan görülmemesi koşuluyla büyük bir hayır işleneceğini anlatır. Rüyada boğa görmek, güçlü ve zengin dostlar ara­sında yaşayacağınıza, (bunlardan faydalanma ümitlerinize tahak­kuk edebilir). Gayretlerinizin, çabalarınızın boşa çıkmayacağına, hatıralarla öğüneceğinize delâlet eder. Rüyada boğa görmek güçlü insanların sizin üzerinizde çok fazla etkisi olduğunu gösterir. Boğayı avlamak veya öldürmek sorunlarınızın sona ereceğinin işaretidir.

rüyada boğa görmek-öküz görmek

Rüyada Boğa Kovalaması

🙂 Rüyada boğa kovalaması; güçlü dostlarınızdan çok iyilik görerek feraha ereceğinize işarettir. Rüyada boğa kovalaması, hayatınızda vuku bulacak bazı değişiklikler sa­yesinde hayat seviyenizin yüksekliğine işarettir. Rüyada bir boğanın sizi veya birini kovalaması görmek; hayatında vuku bulacak bazı değişiklikler sa­yesinde hayat seviyenizin yüksekliğine işarettir.

Rüyada Siyah Boğa Görmek

🙂 Rüyada siyah boğa görmek; güçlü ve kuvvetli za­ta, işinin eri olan kimseye tabirdir. Bazen de siyah boğa gör­mek; iş hayatında başarılı olmaya, mertebece yüksek kimselerle irtibat kurmaya işarettir. Siyah boğa, kuvvettir. Rüyada siyah boğa görmek, iş konusun­daki başarılarla tabir edilir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada görülen boğa, yapılan işlerde başarıya erişmeye veya maddi ve manevi yönlerden güçlü olmaya işarettir. Boğa güre­şi: Düzeninizde olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağına işarettir. Rüyada kızgın bir boğa görmek; yakında başınıza kötü bir iş geleceğini gösterir.”

Seyyid Süleyman: “Para kazandıracak bir işe başlayacağınıza işarettir. Boğa güre­şi görmek, üzeninizde olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağına işarettir. Rüyada boğa görmek tehlikeli bir durumda olduğunuzu ve kendinizi en iyi şekilde korumanız gerektiğini işaret eder. Boğanın ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak da durumun ne kadar tehlikeli olduğunu görebilirsiniz.”

Nablusi: “Rüyanızda boğa gördüyseniz; Ev ve iş hayatınızda güçlü bir insan olacağınıza, giriştiğiniz her işte başarı kazanıp ün sahibi olacağınıza, güçlü dostlar edinip onlardan fayda sağlayacağınıza işarettir. Rüyada sığır boğazlayıp etini başkalarına taksim etmiş görmek; o kimsenin çok hayırlı bir iş yapacağına, sığır sü­tü görmek, içmek, temiz bir inanca, helal mala, sığırın kendi evine girmesi; mala ve nimete gark olacağına dela­let eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada boğa görmenin psikanalizi: Rüyalarımızda bir boğa görmek, içgüdülerimizi baskı altına almak ve kendi kendimize yetmek bi­çiminde değerlendirilir. Aynı zamanda düşlerdeki boğa simgesi biriktirmiş olduğunuz isyan ve öfkenin de bir dışavurumu olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın