Rüyada Birini Vurmak, Adam Vurmak

Düşlerde görülen birini vurmak suç mu, hapis mi demek? Rüyada birini vurmak, adam vurmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Birini Vurmak

🙂 Rüyada birine vurmak daima iyilik ve yardım olarak alınır. Rüyada birini vurmak güç bir durumdan kurtulma­ya alâmettir.

😐 Birini vurmak işlenecek bir suça işarettir. Başınızı belaya sokacağınız anlamına gelir. Dava ile ya da meşakkatli bir işle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada birini vurduğunu gören kimsenin, bir müşkül dava ile karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Adam Vurmak

😐 Rüyada adam vurmak fenalıktır. İlerleyen günlerde başınıza gelebilecek sıkıntılara işarettir. Bu sıkıntıları çözmek için hayli çaba harcayacağınız anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada birini vurduğunu gören kimsenin bir müşkül dava ile karşılaşacağını gösterir. Vurulan kişinin yaşaması müşkülün halledileceğine işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Birini vurduğunu görmek, fakir düşüp başkasının kendisine zengin­liğiyle hava atmasına işarettir.”

Kirmani: Tanıdık birini vurduğunu gören, o kişinin kin ve düşmanlığıyla karşı karşıya kalır veya onun yüzünden hoşlanmadığı bir işe girer.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada vurmanın psikanalizi: İçinizden atamadığınız duygularınızın olduğunu ve bunların size zarar verdiğini gösterir. İnsanlarla ilgili gerçek duygu ve düşüncelerinizi onlarla paylaşmalı, sizi rahatsız eden konuları konuşmalısınız.


rüyada vurulmak

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın