Rüyada Beyaz Görmek, Beyaz Giymek, Beyaz Araba, Köpek, Yılan

Rüyada beyaz giymek, ferahlığa delâ­let ettiği gibi hastalık geçireceğinize veya etrafınızdakilerden bi­rinin hasta olacağına hüküm olunur. Rüyada beyaz yılan görmek azılı düşman ile yorumlanır. Beyaz renkli peçete veya mendil görmek, yakınlarınızı da sevindirecek bir kısmetin haberidir. Rüyada beyaz peynir görmek, hayırlı bir kısmete, bolluğa ve mutlu bir yuvaya işarettir. Düşlerde görülen beyaz şarapsa ani bir rahatsızlığa işarettir. Beyaz renkli tabak, çanak, kova görmek, yeni dost­lar kazanacağınıza, bunlar arasında itibarınızın artacağına yo­rumlanır. Rüyada beyaz giymek; Hemen sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza işaret eder, hem de, rüyayı görenin veya çok yakın birinin sıhhatinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Görmek

Düşlerde görülen beyaz, sıkıntıların tez zamanda sona ereceğine işaret eder. Ancak rüyada görülen beyaz eşyanın ne olduğu (köpek, araba, yılan, kedi) o eşyayla birlikte yorumlanması anlamı­nı değiştirir. Örneğin, beyaz elbise rahata ve huzura kavuş­mak; beyaz başörtü, ani evlilik anlamına gelir. Ama rüyada beyaz ayakkabı, eğer dar veya küçük ise ani sıkıntıdır. Rahat bir beyaz ayakkabı ise hayırlı işlere veya yolculuğa yorumlanır. Beyaz çi­çek görmek veya gül, saf bir aşkı temsil eder. Rüyada beyaz gül görmek saf bir aşka ve mutlu bir geleceğe yorumlanır.

 • Beyaz boya: Sevgi ve aşka.
 • Rüyada beyaz bayrak: İnsanlarla iyi ilişkiler kurmak anlamında­dır. Beyaz bayraklar yağmur yağacağına delalettir.
 • Rüyada beyaz kuş görmek: Sevap işlenecek bir amel işlemeye
 • Rüyada beyaz atkı: Beyaz renkli boyunbağı görmek; beklentilerinizin gerçekleşeceğine işaret sayılır.
 • Rüyada beyaz çorap: Rüyalarda görülen beyaz çorap veya giymek güzel bir kişiyle evlilik demektir.
 • Rüyada beyaz çiçek: Sevinç ve göz aydınlığı anlamına gelir. Yaşanacak mutlu bir gelişmenin habercisidir.
 • Beyaz elma görmek: Eğer rüyanızda gördüğünüz elma beyaza dönükse, ticaret­ten kar yapmaya başlayacağınıza işarettir.
 • Rüyada beyaz duman görmek: Düşlerde gördüğünüz duman beyaz olursa zulüm ve zorbalık kısa sürede yok olur.
 • Beyaz sakal görmek: Rüyada sa­kalını beyaz olarak görmek o kişinin ekonomik sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Yüzünde beyaz kıllar bulunduğunu ve onları kopardığını görenin saygınlığı kalmaz, inancı zayıflar.
 • Sakalında sayılı beyaz görülmesi: Ya erkek çocuk olacağına ya da kaybolan bir şeyin bulunacağına işarettir.
 • Rüyada beyaz at görmek: Bu rüyayı görenin tez zamanda sağlık ve sıhhate kavuşacağına yorumlanır. Beyaz ya da gri bir at görmek; yeni ve kazançlı işler peşinde olduğunuza işaret eder.
 • Beyaz saçlı görmek: Rüyada kendinizi ak saçlı olmuş görmek, şe­ref ve itibarınızın artacağına delildir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Beyaz

NABLUSİ: “Bekar biri rüyasın­da beyaz ve temiz bir çarşaf aldığını görürse, kısa zamanda evlenir. Rüyada beyaz elbise görmek huzurlu günlerin geleceğine yorumlanır. Ayrıca beyaz eşek şansı simgeler. Rüyada beyaz gömlek görmek, bekar­lar için evlilik anlamına gelir. Ancak beyaz gömlek eski, kirli ve yırtık bir göm­lekse aile içinde geçimsizliğe işaret eder.”

Rüyada beyaz görmek

KİRMANİ: “Bir yiyecekte küçük beyaz kurtlar görmek, daima he­lal olmayan kazanca, mala ve haksızlığa işaret eder. Özellikle rüyasında beyaz bir nilüfer çiçeği gören genç bir kız, yakın zamanca gelinlik giyer. Beyaz papatya, bazı hayallerinizin gerçekle­şeceğine işaret eder. Bir elinin diğer elinden daha beyaz olduğunu görmek, kötülükten, be­la ve felaketten kurtulmaktır.”

CAFERİ SADIK: Vücudunda bir çok beyaz lekeler veya bir leke görmek, reddedilmesi düşünülen bir mala işaret eder. Leke, rüya sahibi için kusur sayılacak bir söz demektir. Bir rivayete göre sevmediği bir işle karşılaşmak demektir. Beyaz boyunbağı takmak; Ummadığınız bir yerden sizi feraha çıkaracak haberler alacağınıza ve bu haberlere çok sevineceğinize.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Beyaz Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada beyaz renkli bir şey görmenin psikanalizi: Beyaz renkli objeler saflığı, masumiyeti ve iyimserliği sim­geler. Sözgelimi beyaz bir elbise görmek veya giymek, ruhsal ve duygusal anlamda derin, zengin bir kişiliği gösterir. Ay­nı zamanda beyaz kedi, beyaz köpek, beyaz yılan gören birisi, az rastlanan yetenekle­re sahip demektir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın