Rüyada Bardak Görmek, Rüyada Bardak Kırılması, Cam Bardak Kırmak

Düşlerde bardak görmek, geleceği temsil eder. Temiz bir bardak görmek, rahat ve hu­zurlu bir gelecek anlamına gelir. Rüyada bardak görmek, eğer doluy­sa, parlak bir geleceğe işaret eder. Bu rüyayı gören, her bakım­dan şanslı ve başarılı olur. Ancak kirli ya da lekeli bardak, hata­lı davranışlar nedeniyle zor duruma düşmektir. Bu rüya aynı za­manda kötü alışkanlıklar yüzünden geleceğinizi tehlikeye attı­ğınızı da anlatır. Bardağın kırıldığını gören, hayal kırıklığına uğ­rar. Sarsıntılı bir dönem söz konusu olabilir. Kirli bardak hatalı davranışlar nedeniyle zor duruma düşmektir.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada dolu veya boş bardak germek, rızkı­nızın, kısmetinizin artacağına, etrafınızdaki kimselerin de bun­dan faydalanacağına, evinize hayırlı bir misafirin geleceğine de­lâlet eder. Eğer gördüğünüz bardak kırık veya çatlak ise, fena bir haber alacağınıza yorumlanacağı gibi, bardağın elinizden dü­şüp kırılması, üzüleceğinize alamettir. Bardak kırmak: Ev içinden birinin ölümü­ne işarettir. Dolu bardak: İyi haber anlamına gelir.

  • İçinde su dolu olan bardağı görmek: Evliliğe işarettir.
  • Bardaktaki suyu içmek: Bu evlilik­ten bir evladınız olacağı anlamına gelir.
  • İçki dolu bardak görmek: Çocu­ğunuzun hayırsız, dedikoducu, kıskanç ve keyfine düşkün birisi olacağına işarettir.
  • Bardağı kaybetmek: Boşanacağınıza, eğer bekarsanız, bir işten zarar edeceğinize yorumlanır

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Bardak

NABLUSİ‘ye göre rüyada bardak: “Bardak görmek eşle tabir olunur. Kendisine içi su dolu bir bardak verildiğini ve onunla su içtiğini gören evlenir veya aldığı kişiden ha­yırlı bir evlat sahibi olur. Eğer bardaki su değil de şarap veya başka bir içkiyse ve o şarabı içtiğini görürse doğacak olan çocuğu günahkar ve asi olur.”

İBN-İ SİRİN’e göre: “Rüyada bardak kırılması ve içindekinin de dökül­düğünü görenin çocuğu hastalanır. Elinde boş bardak görenin çocuğu olmaz. Elindeki bardağın içindekini içip bitirdiğini görmek parasızlığın yaklaşmış oldu­ğuna, kadehte içimi kötü ve iğrenç bir şey bulunduğunu görmek hastalıkla delalet eder.”

CAFERİ SADIK: Su dolu bir bardağın kendisine verildiğini ve içtiğini gören, evlenir. Kadehten su yerine şarap içtiğini görenin çocuğu, dinde bozgunculuk yapar. Bardağın içindekini içip bitirmek veya tadı kötü bir şey görmek, ecel habercisidir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Bardak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada bardak görmenin psikanalizi: Rüyada görülen kadeh ya da cam bardak, eğer doluysa, şu an ya da yakın gelecekte edi­neceğimiz yararlı deneyimleri; eğer boşsa, geçmiş dene­yimlerimizi ve anılarımızı simgeler. Kırılan bir bardak, bi­zi baskı altına alan duygularımızdan kurtulma isteğimizi vurgular.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın