Rüyada Bekar Görmek, Bekar Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekar görmek evlilik mi iş mi? Rüyada bekar görmek, bekar birinin evlendiğini görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bekar Görmek

🙂 Rüyasında bekar ve güzel bir kadın gören, bir işten dolayı büyük bir kazanç elde eder. Yakışıklı bekar bir erkek, sosyal ilişkilerde başarılı olmaya işaret eder. Rüyada bekar görmek, size her bakımdan faydalı olabilecek yeni bir dost kazanacağınıza veya evinize çok kıymetli eşyalar satın almak fırsatını elde edeceğinize işaret olarak tabir edilir.

😐 Ancak çirkin bir bekar, kendini gizleyen düşmandır. Bu rüyayı görenin, etra­fındaki insanlara dikkat etmesinde fayda vardır. Sevmediğiniz veya tartıştığınız bir bekar biri görmek; can sıkıcı bir olayla karşılaşarak çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Bekar Birinin Evlendiğini Görmek

🙂 Sıkıntılar­dan uzak kalmaya delalettir. Serbestçe dolaşmaya ve arzuladığı her şeyi gerçekleştirmeye işarettir. Tanıdık bekar birinin evlendiğini görmek, hayırlı bir işe girişeceğinize delalettir. Rüyada bekar birinin evlendiğini görmek, işlerinizi büyük bir kolaylıkla yürüteceğinize ve hepsinden olumlu sonuçlar alacağınıza delalet eder.

Rüyada Bekar Birinin Hamile Olduğunu Görmek

🙂 Bekâr bir kimsenin hamile olduğunu görmek; murat ile tabir olunur. Yakın zamanda dileklerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Rüyanızda bekar birinin hamile olduğunu görmek, evinizde bolluk ve bereket olacağına işarettir. Üzerinde çalıştığınız bir iş varsa ondan kazanç elde edeceğinize işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Rüyanızda bekar bir genç kız veya bekar bir erkek görmek; yakında kısmetiniz çıkarak nişanlanıp hemen evleneceğinize işarettir.”

Seyyid Süleyman: Kadın ve erkeği bekar olarak görmek kısa zamanda bir izdivaç yapacağınız anlamına gelir. Rüyada görülen bekarlar beklenen müjdeli haberin geleceğine delildir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bekar görmenin psikanalizi: Rüyada bekar görmek mutlu olma istediğinizi gösterir. Sıkıntılarınızdan uzaklaşarak keyifli günler geçirmek istediğiniz anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın