Rüyada Beklemek, Otobüs Beklemek

Rüyada beklemek kısmet mi nimet mi? Rüyada beklemek, otobüs beklemek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Beklemek

🙂 Rüyada beklediğini görmek hayra alamettir. Sabırlı bekleyiş, büyük bir mutluluğa; sıkıntılı bekleyiş, büyük bir sevin­ce ve telaşlı bir bekleyiş, çok güzel bir gelişmeye işaret eder. Bek­leyen insanlar gören, büyük bir olaya şahit olur. Bu rüya aynı za­manda çevre değişikliği olarak da yorumlanır.

Rüyada Otobüs Beklemek

🙂 Bir kimsenin rüyasında otobüs beklediğini görmesi; büyük çaba sonucu emellerine kavuşmasına ve itimat ettiği bir kimseden hayır görme­ye işaret eder. Otobüs beklemek sabır ve sebatın alameti olarak da nitelendirilir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: Bir şeyi beklemek üzüntüye işarettir. İyi bir şey beklemek şerre yorulmaz. Rüyada herhangi bir hususta beklediğini görmek, manevi olarak noksanlığa işarettir.

Seyyid Süleyman: Kendinizi birisini beklerken görmek: Bilimde ilerlemeye veya dini itikatlarınızın azalacağı şeklinde yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada beklediğini görmenin psikanalizi: Rüyada birisini ya da bir olayın gerçekleşmesini bek­lemek, bir karar vermek ve seçimini yaptığımız yolda yürümek için başka insanların yardım ve onaylarına ihtiyaç duyduğumuzu gösterir. Eğer sabırsızca bekliyorsak, fazla büyük beklentilere sa­hip olduğumuz ve düş kırıklığı yaşayabileceğimiz vurgulanır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın