Rüyada Bavul Görmek, Bavul Hazırlamak

Düşlerde görülen bavul seyahat mi mutluluk mu? Rüyada bavul görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bavul Görmek

🙂 Rüyalarda görülen bavul haberi temsil eder. Yeni bavul görmek, işle ilgili güzel bir ha­berdir, bu rüya, aynı zamanda ilişkilerinizi gözden geçirmeniz için bir uyarıdır. Bavul görmek, uzun süredir görmediğiniz bir tanıdığınızın ziyaretini­ze gelmesi ile yorumlanır. Rüyada bavul görmek bazen, yolculukla tabir edilir.

😐 Eski bavul, aileyle ilgili tatsız bir haberdir. Rüyasında bavula eşya yerleştirdiğini gören, ilişkilerinde sorun yaşar. Dolu ve kapalı bir bavul, şaşkınlık yaratan asılsız ha­berdir.

Rüyada Bavul Hazırlamak

🙂 Ba­vulu doldurduğunu görmek, evden eve taşınmak şeklinde yo­rumlanır. Bekar birinin rüyada bavul topladığını görmesi, evlene­ceğine işarettir. Bavul hazırlamak müjdeli haber anlamına gelir.

😐 Eski bir bavula eşyalarınızı koyduğunuzu görmek; lafa söze yani dedikoduya işaret eder. Ev değiştirmek veya evden eşya çıkması gibi bir olayla karşılaşacağınıza da yorumlanır. Yırtık pırtık bir bavul hazırlamak, kısa süreli sıkıntıya işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bavul görmek, yolculuğa işaret eder. Bekar bir kimsenin rüyada bavul alması, evleneceğine delalet eder.”

Seyyid Süleyman: “Bavul veya büyük bir sandık görmek, bavulu ister açın ister açmayın, size bir yolculuk görüneceğini gösterir. Rüyada bir bavula eşya yerleştirmek, adresinizi sık sık değiştireceğinize işarettir”.

Nablusi: “Bir bavuldan eşya çıkararak yerlerine kaldırmak, gitmekte olduğunuz yerde uzun bir zaman kalacağınıza işarettir. Rüyada bavul görmek; seyahate çıkacağınızı gösterir. Rüyada bavulu doldurmak; Sık sık ev değiştireceğinize alamettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bavul görmenin psikanalizi: Rüyada bavul görmek seyahat özlemine işaret eder. Rüyalardaki bavul, sağlığınıza daha çok ilgi göstermeniz gerektiği mesajını alıyorsunuz demektir. Bazı durumlarda bavul görmek, gerçek fiziksel yor­gunluktan da kaynaklanıyor olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın