Rüyada Balon Görmek, Rüyada Kırmızı, Uçan Balon

Rüyada Balon Görmek

Düşlerde görülen balonlar, eğlenceyi, uçarılığı ve hayalperestliği temsil eder. Rüyada balon görmek, başına beklenmedik, şaşırtıcı ve se­vineceği bir olay gelir. Rengarenk balonlar, eğlenceli ve güzel haberler almaktır. Rüyada balon satmak, ilginç bir olaya tesadüfen ka­rışmaktır. Rüyada balon almak, kıskanılmaya işaret eder. Biri ya da birileri size zarar vermeye çalışabilir. Balonlara tutunup uçtuğunu gören, değişik bir hayatın özlemini duyar. Balona binmek, herkesi şaşkınlığa düşürecek bir karara işaret eder.

Rüyada balon görmek veya uçan balon şişirmek, bunalımları­nızın artık sona ermek üzere olduğuna yorumlanır. Rüyada kırmızı balon şişirmek, o günlerde rahat ve huzurunuzun yerinde olduğuna işa­ret sayılmaktadır.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Balon

CAFERİ SADIK: “Rüyada uçan balon görmek, derece derece yük­sek makamlara yükselir. Balonun havada uçtuğunu görmek devlet işlerinin yolun­da olduğuna, adaletin sağlandığına delalet eder. Bir rivayete göre rüyada balon şişirmesi rüya sa­hibinin görevinde ve özel işlerinde başarılı olmasına işarettir.”

İMAM NABLUSİ: Üzerine bindiği balonun ağır ağır yere indiğini görmek yükseldiği yüksek makamdan inerek köşesine çekileceğine; rüyada uçan balonun patladığını veya havasının indiğini görmek ise bir şeyle suçlanarak görevden alınmaya; rüyada balon patlatmak veya patladığını görmek bir felaket ve musibete delalet eder.”

KİRMANİ’ye göre rüyada balon görmek: “Rüyada balon şişirdiğini veya satın almak, özellikle devlet işlerinde başarılı olmanın sırlarını öğrenir. Rüyada balon sattığını gören elde ettiği başarı sırlarını kendi eliyle kaybeder. Rüyada balon yapmak veya satmak, kendi gayreti ve çabalarıyla, kimse­den yardım görmeksizin yüksek mevki ve makamlara, insanlar arasında şöhrete, refah ve servete sahip olur.”

İBN-İ SİRİN: Rüyada balon ve­ya buna benzer bir şeyin üzerine binmek kendini tehlikeye atmak, bundan inmek ise teh­likeden kurtulmakla tabir olunur. Ancak bu tehlikenin mevki, makam ve şöhret sahibi olmakla alakalı olması gerekir. Balon görmek veya uçurmak, türlü türlü tehlikelere karşı cesur olur ve zarar görmez.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Balon Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada balon görmenin psikanalizi: En genel anlamıyla rüyada görülen balon, eğlencenin ve iyi zaman geçirmenin simgesidir. Duygusallığı, düş gücünü ve iyim­serliği gösterir. Bir uçan balonu gökyüzüne doğru serbest bıraktığı­nı görmek, yeni bir fikir ya da başlamak üzere olan projeyi dene­mek, test etmek için duyulan isteğin işaretidir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın