Rüyada Balina Görmek Ne Demek

Rüyalarda görülen balinalar ölüm mü, hastalık mı, müjdeli haber veya para, iş, evlilik bebek mi demek. Rüyada balina görmek, balina ile yüzmek, balina sürüsü veya balina yakalamak farklı anlamlara gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Balina Görmek

🙂 Rüyasında balinayla birlikte yüzdüğünü gören, ciddi bir engelle karşılaşmadan he­define yaklaşır. Eğer balinanın üzerindeyse amacına kolaylıkla ulaşır. Hatta beklediğinden daha fazlasını da elde eder. Balina sürüsü, karlı yatırımlar anlamına gelir. Uluslararası bir ortaklık da söz konusu olabilir. Balina avlamak, iş hayatında büyük ba­şarılar kazanmaktır. Bu rüyayı gören, iş dünyasında örnek alı­nan biri olur. Rüyada balina görmek, balina avına çıkmak, çok büyük bir iş hayatına atılmak üzere bulunacağınıza veya bu büyüklükte bir iş kurma hayâllerinizin tahakkuk etmek üzere olduğuna, büyük bir müessesenin iş teklifi ile karşılaşacağınıza yorumlanır.

😐 Balinanın saldırısına uğradığını gören, düşmanları tarafından zor durumda bırakılır. Bu rüya aynı zamanda çevre­nizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada balina balığı görmek; o sene zarfında ha­yatınızın büyük güçlüklere maruz kalacağına ve işlerinizin hep ters gideceğine, şayet gurbette bir yakınınız varsa onun da uzunca bir za­man yanınıza dönmeyeceğine işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail Eş’as’e göre: “Rüyada balık görmek büyük bir kısmete işaret eder. Ancak bu kısmete sa­hip olmak için çaba göstermek gerekir.”

Kirmani: “Kendinizi bali­na avlarken görmek; çok yakın bir zaman zarfında epeydir görme­diğiniz bir tanıdığınızı göreceğinize, kendinizi balık yutmuş olarak balinanın midesinde görmek uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı vaziyetten kurtulacağınız hususunda size işaret sayılır.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada balina görmenin psikanalizi: Yeniden doğuşun, kendini yenilemenin, direncin ve gücün simgesidir. Yeniden doğumun ve dirilişin simgesi olarak görülen balina, rüyalarda da çok zor koşullardan kurtulma ve yeniden ayaklarımız üzerinde doğrulma yeteneğimizin ifadesidir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Balina avlayan birini görmek, güçlü bir rakibi temsil eder.
  • Rüyada balina avlayan balıkçılar görmek; ummadığınız bir kimsenin teşviki ve yardımıyla kendinize mevki ve şöhret yapacağınıza, balina yağı içmek kuvvetli bir bünyeye sahip bulunduğunuza, hiç hastalanmayacağınıza işarettir.

Rüyada Balina Görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın