Rüyada Baklava Görmek, Baklava Yemek, Baklava Yapmak

Rüyalarda görülen baklava ölüm mü, hastalık mı yoksa para, iş, evlilik, bebek mi demek. Rüyada baklava görmek, baklava yemek, baklava yapmak veya baklava açmak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Baklava Görmek

🙂 Parayı, şansı ve tatlı sözü temsil eder. Bir tepsi baklava, her konuda şansınızın artacağına işaret eder. Güzel teklifler, ilginç rastlantılar söz konusudur. Güzel sözler işitir. Bekarlar için bu rüyanın anlamı, tatlı sözleriyle gönlünüzü fethedecek biriyle tanışmaktır. Baklava dağıtmak, hayırlı bir iş anlamına gelir.

Rüyada Baklava Yemek

🙂 Baklava yemek, büyük sevinçtir. Bir kimsenin rüyada baklava yediğini görmesi; yakın bir zamanda müjde almasına, sevinmesi­ne ve rahata kavuşmasına delâlettir. Rüyada baklava yemek, elinizden para ve mal çıkacağına fakat eğer baklavayı toplulukta yiyorsanız bu kaybınızın telâfi olacağına işarettir. Rüyada şerbetli baklava yemek eline mal geçeceğine yorumlanır. Ve adalet sahibi olur.

Rüyada Baklava Yapmak

🙂 Baklava yapmak, zor bir işe işarettir. Ancak işin zorluğuna rağmen kazancınız bol olacak­tır.

😐 Rüyada baklava yapmak; hayatınızda daima çok çalışıp didinip mücadele edeceğinize işarettir.

Rüyada Baklava Açmak

😐 Rüyada baklava açmak çok çalışmanız icap edeceğini ve yorulacağınıza işaret eder.

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek, Yemek

🙂 Rüyada fıstıklı baklava görmek veya yemek, rahatlık, sevinç, kolay geçimlilik ve zenginlik ile tabir edilir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn Sirin’e göre: “Rüyasında tatlı satın alan, çevresinin övgüsünü kazanır. Baklava yediğini görmek helal mala delalet eder”

Kirmani: “Baklava görmek iyidir. Tatsız tuzsuz şerbetsiz baklava üzüntüye delalet eder. İçinde taş veya benzeri sert bir şey çıkan baklava yediğini görmekse hastalık, hüzün ve korku anlamına gelir. Baklava yemek hayır, fıstıklı veya cevizli baklava görmek veya yemek alınacak güzel ve kısmetli haber anlamına gelir” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada baklava görmenin psikanalizi: Fıstıklı cevizli ne cins olursa olsun düşünüzde baklava yemeniz, eğ­lence ve rahatlama isteğini ifade eder ve kimi zaman da, yakın gelecekte alınacak olumlu, sevindirici geliş­me ve haberleri simgeler. Baklava, yaşamdaki olumlu gelişmelere işaret etti­ği düşünülür ve ayrıca, mutlulukla ilişkilendirilir. Rüyalarda, baklava çaba göstererek yarat­tığınız birtakım olanakları sembolize eder. Eğer baklava yapılmışsa, emeklerinizin karşılığını almak üzere olduğunuz anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın