Rüyada Balgam Görmek, Balgam Çıkarmak, Balgam Kusmak

Rüyada balgam görmek iyilik mi bunalmak mı? Rüyada balgam görmek, rüyada balgam çıkarmak, balgam kusmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Balgam Görmek

🙂 Düşte balgam görmek; maldır. Rüyada balgam görmek, hayır ve menfaate, mal ve servete işaret sayılır. Rüyalardaki balgam, bozuk olan işlerinizin düzeleceğine, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, bunların yardımı sayesinde işlerinizin düzeleceğine işarettir.

Rüyada Balgam Kusmak

🙂 Ağzından balgam çıktığını gören illetten kurtulur. Ağzından bal­gamın geldiğini görmek; hayra delâlet eder. Rüyada balgam kusmak; bekar iseniz çok kısa bir zamanda başınızdan bir evlilik olayı geçeceğine, evliler için ise: tanışacağınız kimseyle hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

Rüyada Balgam Tükürmek

😐 Hastalığa işarettir. Rüyasında balgam tükürdüğünü gören, ani bir rahatsızlık geçirir. Balgam tüküren birini gör­mek, hastalık haberi almaktır. Ancak balgam kanlıysa rüya bozulur ve yorumlanmaz.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Hastalıkların geçmesi veya mal sahibi olmaktır. Rüyada balgam görmek, artmayan bir mala işarettir.

Kirmani: “Rüyada göğüste balgam bulunması, haram mal veya parayı biriktiren bir kimseye işaret eder. Balgamı sökmek ise, bu haram malın elden gitmesine yorumlanır. Kanlı balgam, yetim malına işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada balgam görmenin psikanalizi: Rüyada balgam görmek içinizdeki sıkıntılara işarettir. Bunları artık atmak istediğiniz anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın