Rüyada Bağırmak, Birine Bağırmak, İmdat Diye Bağırmak

Rüyada bağırmak felaket mi azap mı? Rüyada bağırmak, birine bağırmak, imdat diye bağırmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bağırmak

🙂 Rüyasında bağırdığını gören, bir müjde alır. Bağıran bir insan görmek, mevkii sahibi birinden destek almaktır. Alim olan bir kimsenin bağırması; ilme, yardımsever zata ve umumi bir berekete delâlet eder. Yaşlı birinin bağırdığını görmek, o yılın bolluk içinde geçe­ceğine işaret eder.

Rüyada Birine Bağırmak

😐 Bir derde işarettir. Bir müddet sonra tehlikeye maruz kalacağınıza, çok sevdiğiniz ve samimî sandığınız bir şahsın aslında size komplo hazırladığına işarettir.

Rüyada İmdat Diye Bağırmak

🙂 Rüyada imdat diye bağırmak, bir korkuyu yenerek güçlenmektir. Rüyalarda imdat diye bağırmak uzun süredir beklediğiniz müjdeli haberin geleceğine işaret eder.

😐 Bir kimsenin bağırıp çağırdığını gör­mesi, tedirginliğine ve çok sinirli olmasına işaret eder.

Rüyada Anneye Bağırmak

😐 Anneye bağırmak çok konuşmakla tabir edi­lir. Rüyada annenize bağırdığını görmek yalan habere işaret eder. Rüyada anneye bağırmak, uygunsuz harekette bulunmak, büyük günah işleyip, onun bedduasını almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün işlerinin ters gitmesine işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Rüyanızda kendinizi bağırırken gördüyseniz; hakkınızda iyi veya kötü bazı söylentiler duyacağınıza size yakın olan birinin sizden ayrılacağına, bir iş dolayısıyla sevdiklerinizden ayrılacağınıza işarettir.”

Kirmani: Bağırarak yardım istediğinizi görmek: Tehlikeli bir olay yaşayacağınıza işarettir. Yapacağınız işlerde temkinli ve dikkatli kararlar almaya dikkat etmeniz gerektiğine delildir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bağırdığını görmenin psikanalizi: Rüyalarda bağırdığını görmek, olumsuz davranış biçi­mi ve alışkanlıklardan kurtulma isteği olarak yorumlanır. Eğer bağıran siz değil de bir başka kişi ise, bu, yakın çevrenizde bulu­nan dürüst birisine dikkatinizin çekildiğini gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın