Rüyada Avukat Görmek

Rüyalarda görülen avukat; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada avukat görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Avukat Görmek

🙂 Rüyada avukat görmek; bir işinizin çok kısa za­manda olumlu neticeye varacağına, becerikli dostlarınız sayesinde başarınızın büyük olacağına delâlet eder. Bir sırrın açığa çıkacağına işarettir. Rüyada avukat görmekle çok kazançlı bir işe başlayacağınıza veya miras yiyeceğinize delâlet etmekle beraber, bazı çapraşık işlerinizin çözümlenmesinde yakınlarınızın yardımını göreceğinize delâlet eder. Birden fazla avukatı bir arada görmek, bir sorunun kısa zamanda ortaklaşa çözülmesidir. Dava için bir avukat tutmak: Kârlı bir işe gireceğini­ze, bir avukatla seyahat etmek: Pek yakında evleneceğini­ze veya iş kuracağınıza, şirket evliliği yapacağınıza işaret eder.

😐 Rüyasında tartıştığı bir avu­kat gören, zor bir durumda kalabilir. Bu nedenle hareketleri­ne dikkat etmelidir. Kısa süreli bir sıkıntı olabilir…

Rüyada Avukat Olmak

🙂 Davada bir avukat olmak: Kârlı bir işe gireceğini­ze, avukat olduğunu görmek: Pek yakında evleneceğini­ze veya iş kuracağınıza, şirket evliliği yapacağınıza işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “İş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. Yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler yaşayacağınıza işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada avu­kat görmenin psikanalizi: Çözümleyemediğimiz sorunların varlığını ve üstlendiği­miz sorumlulukları başkasının üzerine yıkma isteğimizi simgeler. Eğer düşümüzde gördüğümüz avukat bizim için “karşı taraf’ niteli­ği taşıyorsa, doğal yollarla çözemediğimiz sorunların, günlük ya­şamımızı etkilemekte ve canımızı sıkmakta olduğunu gösterir. Bütün bunların ötesinde, bir toplumsal “rol” olarak avukat, yasa­ları ve toplumsal düzeni simgeler ve düşlerimizde ona karşı his­settiklerimiz, bizim kendimizi çevreleyen dış dünyayla ilgili yargı­larımız konusunda ipucu verir. Net ve ayrıntılı yorum için, avu­katın rüyamızda ne gibi bir rol aldığı ve bizim ona karşı neler his­settiğimiz gibi ayrıntıların belirlenmesi gereklidir. Avukat görmek mücadelelerinizin çözümünü ve askıya alınmış konuların düzene girmesini simgeler. Avukatı gördüğünüzde kendinizi iyi hissetmişseniz bu iyiye işarettir; kendinizi üzgün hissettiyseniz bu girişimlerinizin yönünü değiştirmeniz konusunda bir uyarıdır. Kendinizi avukat olarak görmek hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Kendini avukat olarak görmek, ağır bir sorumluluğun altına girmektir.
  • Rüyada avukat olduğunu gören kimse, zor durumda olan bir kimseye iyilik yapar ve mahkemeye in­tikal etmiş davasında onu korur.
  • Bir avukata başvurdu­ğunu görmek, işlerinin rast gitmesine ve hayatına belalı bir kadının girmesine delâlet eder.    ,

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın