Rüyada Aşık Olmak, Aşk Yaşamak

Rüyalarda görülen aşık olmak; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada aşık olduğunu görmek, aşık oluğun kişiyi görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Aşık Olmak

🙂 Rüyasında aşık olduğunu gören, yaşama bağlanmak için çok önemli bir nedene sahip olur. Hayatını daha anlamlı ve de­ğerli bulur. Bekar biri aşık olduğunu görürse, kısa zamanda seve­ceği biriyle tanışır. Rüyada ne şekilde olursa olsun aşk görmek iyiye işarettir. İsteklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Hem maddi hem manevi başarıların habercisidir. Aşk iliş­kinizi derinleştirmek için bu dönemden en iyi şekilde faydalanmalısınız.

😐 Aşık olduğunu görmek; üzüntü, keder ve gamdır. Bir kimse âşık olduğunu görse, uzun bir süre problem yaşar ve probleminden dolayı etrafındaki insan­lara hesap verir. Aşık olduğunu görmek, bela ile tabir edilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

🙂 Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek; aşk mektubu almak ya da yazmak, dostlarla paylaşılacak sevinçli bir haber almaktır. Yakın zamanda yaşanacak büyük bir mutluluğa işarettir. Sessizce ve azimli bir işe başlanacağına delâlet eder.

😐 Rüyada âşık olduğunuz insanla gezip dolaştığınızı görüyorsanız; evlenmemeniz için birçok insanın engel çıkardığına işaret eder. Bazen de âşk, ortaya çıkan sırla­ra delâlettir.

Rüyada Birinin Sana Aşık Olduğunu Görmek

🙂 Rüyada birinin sana aşık olduğunu görmek; be­kâr ise yakın bir evlenmeye, bir evlenme teklifiyle karşılaşmaya işarettir. Bu rüya; iyiye yorulur.

😐 Rüyada birinin sana aşık olduğunu görmek; kazançlı bir iş hakkın­da münakaşa etmeye işaret sayılır. Rüya sa­hibinin bir sırrının açığa çıkmasına, bir şeye düşkünlüğe, hasta için ecelin yaklaştığına ve fakirliğe de işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail Eş’as: “Bir aşığın sevgilisine kavuştuğunu gören hayır ve men­faat elde eder. aşık olup sabrettiğini ve sırrını kimselere açmayıp gizledi­ğini gören şehit olarak vefat eder. Aileden birini aşık olmuş görmek, hayır ve iyilik yapma­ya istekli biriyle, aileden olmayan birini aşık olmuş görmekse fitne ve fe­satta gözü olan bir kimseyle tabir olunur. Rüyada birisine ilan-ı aşk ettiğinizi görmek; ha­yatınızı hep, kendi kendinizi aldatmakla geçirdiğinize işa­rettir.” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada aşık olduğunu görmenin psikanalizi: Aşk, sevgi ve şefkate duyulan ihtiyacın altını çizer. Ama diğer yandan, bambaşka şeylerin de ifadesi olabilir. Rüyasında sevgilisinin bir başka aşkını gören, kişi sevgi­lisini elinden alabilecek bir rakibinin mevcut olduğu kuş­kusunu taşıyor demektir. Aşkını güçlendirici eylemlere girişmelidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın