Rüyada Asansör Görmek, Asansör Düşmesi

Rüyalarda görülen asansör; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada asansör görmek, asansör düşmesi farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Asansör Görmek

🙂 Rüyada asansör görmek, pek yakında, size maddî yük olan bir kimsenin ağırlığından kurtulacağınıza, bü­yük ferahlığa kavuşacağınıza delildir. Rüyasında asansör gören, hedeflerine ulaşmak için, önüne çıkacak bütün engelleri ortadan kaldıra­cak bir kararlılığa sahip olur. Asansörde başkaları da varsa, yaptığınız işler yakınlarınız arasında fikir ayrılığına neden olur.

Rüyada Asansör Düşmesi

🙂 Rüyada asansör düşmesi: Kendi iş sahanızda yükselmek için karşılaştığınız mânileri atlatacağınıza delâlettir. Asansörün düşmesi, bir konuda bocalamaktır. Rüyada bir asansörün düştüğünü görmek eğer içinde değilseniz beklediğiniz müjdeli bir haberin beklenen zamandan daha erkek geleceğine işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Aile arasında bir konudan dolayı münakaşa edip aranıza dargınlığın gireceğine, yakınlarınızla aranızın açılacağına, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada asansör görmenin psikanalizi: Duygusal dünyamızdaki anlık, hızlı değişimlerin simgesi­dir. Asansörle yukarı çıkmak, genellikle kariyerle bağlantılı düşü­nülür ve hızlı yükselişleri temsil ettiği yorumu yapılır. Aşağı in­mekse, belirsizlik ve endişeye işaret eder. Eğer rüyanızda bozulan asansörde kaldığınızı görüyorsanız, kısıtlanmaktan duyduğunuz öf­ke vurgulanmaktadır. Asansör görmek sosyal hayattaki ve iş hayatındaki iniş ve çıkışları simgeler. Asansörü yukarı çıkmak için kullanmak finansal durumunuzda dev bir sıçrayış yaşayacağınızı gösterir. İnmek için kullanmak ise zor bir dönem geçireceğinizi ve özellikle işlerinizde başarıya ulaşmakta zorlanacağınızı gösterir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Asansörden inmek, külfetli bir iş ya da olaydan kurtul­maktır.
  • Asansö­rün istenen katta durmaması, hedeflerin tekrar gözden geçi­rilmesi için bir uyarıdır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın