Rüyada Arsa Görmek, Arsa Almak

Rüyalarda görülen arsa; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada arsa görmek, farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem arsa almak de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Arsa Görmek

😐 Rüyada arsalar görmek; günlerini­zin boşluk ve hayal içinde geçeceğine, olmayacak karışık işlerle za­manınızı öldüreceğinize delâlet eder. Amaçsızlık, ne istediğini bilememek ve bundan dola­yı huzursuz olmak anlamına gelir. Rüyada arsa görmek, boşa geçen zamanın da işaretidir. Düşte arsa görmek ve o arsaya bir bina yapmayı istemek, ahret yolculuğuna bir işaret sayılmakla beraber, has­talık geçireceğinize, maddî durumunuzun bozulacağına da işa­rettir.

Rüyada Arsa Almak

🙂 Bir arsa aldığını gö­ren, yorucu ve sıkıntılı bir dönemin sonunda manevi bir tat­mine ulaşır. Bu rüya; alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “İş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada arsa görmenin psikanalizi: Yaşantınızdaki belirsizliklerden endişe duy­duğunuzu gösterir. Bu aynı zamanda, terk edilmişlik duygusu ve özgüvenin zayıflamasıyla ilgili bir düş simgesidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın