Rüyada Akasya Görmek

Rüyada akasya ağacı görmek genelde aşkta mutlu­luk, uyumlu bir beraberlik anlamına gelir. Akasya ağacının altında oturduğunu gören, muradına zorlanmadan erer. Ağaçtan akasya koparttığını gören bir erkek, sevdiği insana açılacak ve olumlu yanıt alacaktır. Bu rüyayı gören genç bir kızsa, kısa zamanda sevdalanacağı anlamına gelir. Yerde akasya görmek gizli bir hayrana işarettir. Evliler için akasya huzur ve neşedir. Hamile biri rüyasında, özellikle evin bir odasında akasya görürse, bir kız çocuğu olur. Rüyada akasya ağacı ya da çiçeği görmek, başarıya işarettir.

Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Rüyada akasya ağacı görmek; neşeli, sevimli sosyeteye düşkün bir dostunuzun muhitine gireceğinize işarettir. Akasya Ağacı: Neşeli bir arkadaşa işaret eder. Rüyada akasya görmek: Kibar insanlarla ahbap­lık peyda etmeye, akasya çiçeklerini görmek; dostlarının delâletiyle ıııal ve para elde etmeye, odasında akasya çiçeklerini görmek ise, bekârsa evleneceğine, evli ise bir kız çocuğuna sahip olmaya delil olarak yorumlanır. Sıkıntıların bitmesine ve iyilik sahiplerine işaret eder. Akasya ağacından bir dal koparmak, bir iş için bir başka yere başvurmaya delalet eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın