Rüyada Akademi Görmek

Rüyada akademide öğrenci olduğunu veya herhangi bir nedenden dolayı orada bulunduğunu görmek, geçmişi sor­gulayarak yeni tecrübeler edinmeye, geleceğe dair kararlar almaya işaret eder. Akademiden ayrıldığını gören, hedefledi­ği bir konuda deneyim sahibi olur. Fakat bu deneyimi kazan­mak için pek çok engel atlatması gerekecektir. Eğer rüyayı eğitim alan biri gördüyse, başarılı bir eğitim hayatı olacaktır.

Rüyada Akademi Görmek

Öğrenebileceğiniz her konuya ve size bunları öğretebilecek herkese dikkatinizi vermeniz gerektiğini gösterir. Bu rüyayı görürken kendinizi rahatsız hissetmeniz bilgilerinizi genişletmeniz gerektiği anlamına gelir; bir akademi üyesinin bu rüyayı görmesi acı çekeceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına işarettir. Kendinizi bir şeyler öğrenmeye adamak için en doğru zamandasınız.

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada bir üniversitede ders veya bir konferan­sı dinliyor görmek; durumunun pek yakında düzeleceğine güzel bir habercidir. Kendisini üniversiteye gidiyor gör­mek bilimle uğraşacağına, üniversitede hoca olarak gör­mek, akademik kariyer yapacağının işaretçisidir

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın