Rüyada Ağa Görmek

Rüyada ağa görmenin ne demek olduğunu merak edenler için hazırlanan rüya tabiri aşağıdadır. Bu rüya analizinde rüyada ağa görmek, rüyada ağa ile evlenmek, rüyada ağa karısı olmak, ağa ile konuşmanın yanısıra rüyada köy ağası görmek veya rüyada hanımağa görmek gibi rüyaların da anlamını öğreneceksiniz. Rüyada ağa görmek; Büyük bir adamla karşılaşmakla yorumlanır. Rüyada ağa olduğunu ve çok malı-mülkü ol­duğunu gören kimse fakir olur. Şayet ağa, fakir olduğu­nu görse çok zengin olur.

Rüyada Ağa Görmek Neye İşarettir?

Rüyada eli açık bir köy ağası görmek; kişilik ve mevki sahibi birisi ile tanışacağına yorumlanır. Rüyada ağa benzeri bir kişi görmek gam ve kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada eli açık, cömert bir ağa görmek, makam ve derecesi yüce bir zat ile karşılaşılacağına işaret eder. Rüyada bir köy ağasını görmek, büyük bir memuriyete atanacağına veya bir işten başarı kazanacağına, kadın ise evinde söz sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Ağa İle Evlenmek Ağa Karısı Olmak

Rüyada ağa ile evlenmek veya ağa karısı olmak huzurlu mutlu bir yaşamın yanısıra uzun ömürlü olmaya işarettir.

  • Rüyada toprak ağası görmek, toplumda saygın bir yeri olan, aile ve akraba çevresi geniş, varlıklı bir kimseye veya böyle biriyle karşılaşmaya işarettir.
  • Rüyada güler yüzlü bir ağa görmek, sevinçli bir haber almaya işarettir.
  • Asık çehreli ağa, çalışanların hakkını yiyen, onları yok pahasına çalıştıran işverene, emri altındakilere despotça davranan, zalim bir kimseye işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın