Rüyada Ağ Görmek

Rüyada ağ görmek ne anlama gelir? Siz de rüyada görülen ağların ne demek olduğunu merak ediyorsanız lütfen aşağıda rüya tabirini inceleyin. Bu rüya analizinde rüyada ağ görmek, rüyada ağa takılmış balık görmek, rüyada ağa takılmak, rüyada ağda balık görmek, rüyada örümcek ağ görmek, rüyada ağdan balık toplamak, rüyada ağa takılmış balıklar görmek ve rüyada örümcek ağı görmek gibi rüyaların anlamını anlatacağız. Rüyayı gören kişi balıkçı veya ağ işleriyle uğraşan biri ise kolay geçime, rızka; değilse, hileyle insanları zarara uğrat­maya işaret eder.

  • Balık ağı görmek: Alnımızın teriyle para kazanacağınıza, endişeleri­niz yüzünden dikkatli olmanız gerektiğine ve dalavereye işaret eder.
  • Deni­ze ağ atmak: Kazançlı bir işe girmektir.
  • Ağ toplamak: Eğer dolu çıkarsa, para kazanmak, kısmetli olmak; eğer boş çıkarsa, işlerin kötüye gitmesidir. Bir başka yoruma göre de; gönül ilişkinizin hüsranla biteceğine işarettir.
  • Ağın parçalanması: İşlerin para kaybettireceğine işarettir.
  • Asılı ağ gör­mek: Yeni kazanç yollarının açık olmasıdır.
  • Attığınız ağın karışmasını görmek: Çapınızdan büyük işlere girişeceğinize işarettir.

Rüyada Ağ Görmek

Rüyada ağ görmek kazanca ve bollukla tabir olunur. Bir futbol sahasında kale direkleri arasına gerilmiş ağ görmek, büyük bir iş için bir anlaşma yapacağınıza, bu işten büyük bir menfaat sağlayacağınıza işarettir. Rüyada ağ görmek; Pürüzlü işlerinizin düzeleceğine, işlerinizde başarı sağlayıp hayat düzeyinizin yükseleceğine, gelirinizin artacağına işarettir. Ağ görmek, çapraşık işlerinizin düzene gireceğine, hilebaz bir tanıdığınızdan kurtulacağınıza, rızkınızın artacağına işarettir.

Rüyada ağ görmek genel olarak bolluğu, bereketi temsil eder. Bu aynı zamanda kazancınızın artacağına ve emeğini­zin karşılığını alacağınıza işaret eder. Denize ağ atmak, riskli ama karlı bir yatırım yapacağınız anlamına gelir. Denizden topladığınız ağ doluysa büyük bir kısmet demektir; ancak boşsa kötüye işarettir. Yatırımlarınızda dikkatli olmanız ge­rektiğine dair bir uyarıdır. Ağın karıştığını görmek, gücünüzü zorlayacak işlere kalkışmaktır. Ağın parçalanması ise maddi kayba uğramaktır.

Ağ görmek, çapraşık işlerinizin düzene gireceğine, hilebaz bir tanıdığınızdan kurtulacağınıza, rızkınızın artacağına işarettir. Rüyada ağ görmek: Refah ve servet ile tâbir olunur. De­nize ağ atmak; yeni bir işe başlamaya, ağın balıkla dolu olarak çık­ması; giriştiğiniz işinizden büyük bir kâr elde edeceğinize, ağın boş çekilmesi; işte zarara, futbol kalesi ağı görmek, tuttuğunuz işlerde muvaffakiyete işarettir. Ağı yırtmak; memursa azlolmaya, tacirse zarara, yırtık bir ağı tamir etmek; bozulan işlerinizi düzeltmeye, ağ örmek; işlerinizin dolayısıyla refah ve saadetinizin artmasına delâ­let eder.

Rüyada Balık Ağı görmek

Rüyada görülen balık ağı, üzüntülerin artmasına, şiddete ve sıkıntıya delalet eder. Rüyada balık ağını denize atıp ta boş çektiğini gören kimse için bu rüya yaptığı işten hiçbir fayda gelmeyeceğine işaret eder. Ağ atıp da balık tuttuğunu gören kimse için bu rüya işlerinden gelecek kazanca işaret eder. Rüyasında ağla balık tuttuğunu gören biri, beklenmedik bir kazanç sahibi olacaktır.

Rüyada Ağa Takılmış Balık Görmek

Rüyada balık ağı görmek, işlerinin karışık olduğuna işarettir. Balık tutmak için denize ağ atmak, geçiminde bolluk ve berekete; Bir dalyanda ağların deniz yüzünü kapladığını ve içinde balıkların oynadığını görmek, o yıl ürünün bol ve bereketli olacağına delâlet eder.

Rüyada Ağa Takılmak

Rüyada ağa takılmak veya ağa takıldığını görmek iş ve sosyal hayatta size karşı oynanana bazı entrikalardan başınızın ağrıyacağına işarettir. Rüyanızda ağdaki halinize ve kurtulup kurtulamadığınıza göre rüyanın anlamı da değişir.

Rüyada Ağdan Balık Toplamak

Rüyada ağdan balık toplamak kendi çalışmasıyla para kazanır. Ağdaki balıklar fazlaysa havadan paraya ve mirasa konar. Rüyada ağda duran balık gören kimse sevineceği bir söz işitir.

Rüyada Ağa Takılmış Balıklar Görmek

Rüyada ağa takılmış balıklar görmek veya attığı ağla birçok balık yakaladığını görmek, kazancının artacağına delâlet eder.

Psikolojik Anlamı

Duygusal alandaki isteklerinizin ve bencilliğinizin açık bir simgesidir. Rüyada ağ görmek başka insanlara ait olan eşyaları veya başka insanların âşık olduğu kişileri çalmak istediğinizi gösterir. Eğer bir ağa yakalandıysanız yalanların ve ihanetin kurbanı olacağınızın işaretidir. Duygusal alanda sorunlar yaşayacağınızın açık bir göstergesidir; bu durumda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz; bu da hiçbir fayda sağlamayacak kıskançlıklara ve tartışmalara sebep olabilir ve bu yüzden sevdiğiniz insanlara zarar verebilirsiniz. İnsanlardan verebileceklerinden fazlasını istememelisiniz.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın