Rüyada Afrika Görmek, Afrika’ya Gitmek

Rüyada Afrika kıtasında bir geziye çıktığınızı görmek; yakında başınızdan büyük bir macera geçeceğine, bundan faydalanırsanız çok mutlu günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Rüyasında Afrika’nın herhangi bir yerine gittiğini gören kimse tedavi için, uzak bir yere seyahat edeceğine alamettir. Kendini Afrika’da görmek: Sağlık, mutluluk ve neşe manasına işarettir… Rüyada Afrika’yı görmek, Afrika’da bulunmak, sizi maceraya sürükleyecek bir olayın içine gireceğinize, karışık işler peşinde koşacağınıza, dünyaya ve etrafınıza karanlık göz­lerle bakacağınıza delâlettir.

Rüyasında Afrika’nın herhangi bir yerine gittiğini gören kimse tedavi için, uzak bir yere seyahat edeceğine alâmettir. Rüyada Afrika’nın herhangi bir ülkesine gittiğini gören kimse uzun bir seyahate çıkar. Bir kimse Mısır’a gittiğini görse onun maişeti güzel ve ömrü uzun olur. Şayet Sina çölünü aşmaya çalışıyor ve başarıyorsa Allah (cc) onu yüceltir ve zafere ulaştırır. Afrika’da yaşadığını gören kimsenin geçimi darlaşır ve sıkıntılı günler geçirir. Afrika’dan göç ettiğini gören kimsenin aile ve etbına gelecek musibete işaret eder Bazen de kıtlık ile tabir edilir.

Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı bir ülkeden ve yabancı bir dil konuşan bir kimse ile karşılaştığınızı görmek; çeşitli şekilde yorumlanır: Sizinle karşılaşan kimseler sizin hareketlerinizi yanlış yorumlamaktadırlar. Hesapta olmayan bir gezi sizi bekliyor. Çok yakında bir iş veya memuriyet için başka şehire gidebilirsiniz. Aile bireylerinden biri ya evlenecek veya bir okulu bitirecektir. Genç kızlar için bu rüya bir kısmetin kapıda olduğuna ve genç bir delikanlı için hayatta her şeyin üstesinden geleceğine işaret sayılır.

Rüyada Yabancı bir Adam Görmek

Rüyada yabancı bir kimse ile tanıştığınızı görmek, yeni bir iş olanağına kavuşacağınıza işcrettir. Rüyada ecnebî görmek, gelecek bir habere veya hiç ummadığı bir yerden eline geçecek paraya delalet eder.

Rüyada Macera Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Afrika’yı görmeniz, çok romantik bir macera geçireceğinize ve renkli bir seyahat yapmak için kafile halinde bazı turistik yerleri ziyaret edeceğinize işarettir. Zevk ve macera peşinde koşmaktan vazgeçmedikçe ve sistemli bir biçimde çalışmadıkça; olgun bir insan olarak başarı kazanamayacağına işarettir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın