Rüyada Ağaçkakan Görmek

Rüyada ağaçkakan görmek neye işarettir veya rüyada ağaçkakan benzeri bir kuş görmenin neye delalet ettiğini merak edenler için aşağıda bir rüya tabiri hazırladık. Bu rüya analizinde rüyada ağaçkakan yakalamak, rüyada ağaçkakan görmek ne demek veya rüyada kuş görmek nedir şeklindeki sorularınıza cevap bulacaksınız. Rüyada bu kuşu görmek; Güzel, fakat çok şirret bir kadınla tanışacağınıza veya evleneceğinize ve sonunda kılıbık bir kimse olacağınıza işarettir. Rüyada ağaçkakan kuşunu görmek: Çok güzel bir kadınla tanışacağınıza, eğer kadınsanız çok yakışıklı bir erkekle tanışacağınıza ve onunla evleneceğinize işaret sayılır.

Rüyada Ağaçkakan Görmek Ne Demek

Rüyada ağaçkakan gören; güzel fakat geçimsiz bir kimse ile tanışarak evlenir ya da onunla dostluk kurar. Rüyada ağaçkakan kuşunu görmek, insanların ayıplarını araştırarak sırlarını ortaya döken ye insanlar arasında koğuculuk yapan bir kadına işarettir. Genel olarak kısmete ve mutluluğa işaret eder. Bekarlar içinse güzel ve iyi huylu biriyle tanışmak ve evlilik ka­rarı almaktır. Ağaçkakanı bir ağacı gagalarken görmekse, boş­boğaz bir arkadaşınız yüzünden gizlediğiniz bir gerçeğin orta­ya çıkacağı ve bundan dolayı sıkıntı duyacağınız anlamına ge­lir.

Bir kimse rüyasında ağaçkakan ku­şunu görse, çok güzel fakat belalı bir kadınla evlenir. Ba­zen de ağaçkakan görmek, korkak ve kılıbık bir kocaya işarettir. Gelecekte iyi günlerin olacağına, ya da bir arkadaşınız gevezeliği yüzünden bir müddet için gizli kalması gereken bilgilerin açığa çıkmasından dolayı zarar göreceğinize işarettir.

Rüyada Ağaçkakan Yakalamak

Rüyada ağaçkakan kuşu yakalamak, iyi ve uğurlu işlere işaret eder. Eğer rüyada ağaçkakan denilen kuşa taş attığını ve onu vurduğunu görüyorsan, bütün şansının kapanacağı anlamına gelir. 

Rüyada Kuş Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kuş görmek eğer gördüğünüz kuş açık renkli veya beyaz kuş ise, sevap işlenecek bir amel işlemeye, rüyada gördüğünüz kuş koyu renkli veya siyah kuş ise, günahlara delalettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın