Rüyada Aforoz Edilmek, Aforoz Görmek

Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Aforoz

Rüyasında yakınları tarafından aforoz edildiğini, dışlandığını gören, başkalarının hakkına saygı duymadığın­dan olumsuz olaylar yaşayacak ve bir iç hesaplaşmaya gire­cektir. Aynı zamanda sevdikleri tarafından terk edildiğinden, değersiz kişilerle karşılaşıp onların dostluklarına sığınma ihti­yacı duyacaktır. Ancak bir papaz tarafından aforoz edildiğini gören, inancı doğrultusunda huzurlu ve çevresinden saygı gören bir yaşantıya kavuşur.

Rüyada Aforoz Edilmek, Aforoz Olmak

Bu kelime daha ziyade Hrıstiyan dilin­de geçerli bir önem taşırsa da, bizim toplumumuzda da, toplum dışı geçerli bir anlam alır. Böylece rüyada bir topluluktan aforoz edildi­ğinizi görmeniz, hatta sanmanız, başkalarının hakkına saygı duydu­ğunuzun azalacağına, bu yüzden bazı olumsuzluklar içinde bocala­yacağınıza, değersiz kimselerle karşılaşacağınıza ve onların dost­luklarına sığınmak ihtiyacını duyacağınıza delâlet eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Aforoz Edilmek, Aforoz Görmek” üzerine bir yorum

Yorum yapın