Rüyada Adres Görmek, Adres Sormak, Adres Aramak

Aşağıda rüyada adres sormak veya adres aramak ne demek Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Adres Görmek

Rüyanızda birinden adres soruyorsanız; Dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza işarettir. Eğer rüyada birine adres veriyorsanız; Dargın olduğunuz kimseyle hemen barışmanız gerektiği anlamına gelir. Adres almak veya adres vermek, danışmaya, dost­ları ziyaret etmenin gerekliliğine işaret eder.

Rüyada Adres Aramak

Adres almak veya vermek, uzun zamandır ihmal et­tiğiniz yakınlarınızı ziyaret edeceğinize işarettir. Aynı zaman­da sıkıntıda olan bir yakınınızın sizin ilginizi ve ziyaretinizi beklediği anlamına da gelir. Adres almak veya vermek: Akraba ve dostlarınızı ziyaret edece­ğinize işarettir…

Rüyada Adres Vermek

Bir postacının adres vermesi; hayırlı bir habere, müj­deye ve sevdiğiniz insanların sizi ziyaret etmesine işaret eder. Bir polisin adres vermesi; başkası tarafından yardım görmenize, tehlikeli bir yolda korkusuz bir şekilde hare­ket etmenize işaret eder. Bazen de adresle bir yerlere gitmek, küskünler için barışmaya, fakirlikten sonra zenginliğe, yüksek rütbe ve tövbeye işaret eder.

Psikolojik Anlamı

Adres: Bir etiket ya da mektup zarfı üzerine yazılmış adres, genel­likle kişinin halihazırdaki yaşam biçimiyle ilgili, dikkat edilmesi gereken bir durumun habercisi olarak yorumlanır. Bu adres bili­niyorsa, güvenlik ve huzuru; kendimizi rahat hissettiğimiz bir ye­ri simgeler. Yine söz konusu adres daha önce oturduğunuz bir ev ya da işyerine aitse, geçmişi yeniden gözden geçirme ve değerlen­dirme gereğine dikkat çeker. Etiket ya da zarfta, yeni ve bilinme­yen bir adres yazılıysa, yaşamda bir yenilik ve değişim ihtiyacı an­lamına gelir. Bir adresi bulamamak ya da kaybetmek, yaşam stan­dardının düşüşü ya da benlik kaybı anlamına gelebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın