Rüyada Afiş Görmek, Afiş Dağıtmak, Poster Görmek

Rüyada afiş görmek ölüm haberi mi hastalık mı yoksa bol para evlilik veya bebek haberi mi demek? Rüyada afiş görmek, afiş asmak, veya afiş dağıtmak farklı anlama gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Afiş Görmek

Rüyada afiş görmek; yakınlarınızla aranızın açılacağına veya yakınlarınızla aranızın açılması için iftiraya uğrayacağınıza işarettir. Kendinizi bir afişte ya da bu işleri yapan birisi olarak görmek: İş­lerinizin bozulacağına, hakkınızda dedikodu yapılacağına, dostlarınızdan uzaklaşacağınıza işarettir. Düşünüzde kendinizi afişte görmeniz ve­ya afiş yapar bulmanız; iş hayatınızda ihmalkâr bir tutuma düşece­ğinize, yani münasebetsiz kimselerin dedikodusu yüzünden üzüle­ceğinize, dostlarınızdan yakınlık göremeyeceğinize inanılır.

Rüyada Afiş Asmak

Duvara afiş asmak, bir başkasının kısmetine çaba gös­termeden ortak olmak demektir. Afiş yaptığını ya da hazır­ladığını gören, uzun zamandır savsakladığı işler nedeniyle sıkıntıya düşecek ve yakınları tarafından eleştirilecektir. Afişte kendini görense, ünlü ve başarılı bir hayatın hayalini kurmaktadır. Bu afiş hayaline kavuşacağına işarettir, ama bunun için yanlış yollara sapabileceği anlamına da gelir.

Rüyada Poster Görmek

Poster, afiş: Bilinçaltınızın size göstermeye çalıştığı bir olgu ya da nesneye dikkatinizi çeker. Posterin üzerindeki resmin ne olduğu, belirleyici öneme sahiptir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın