Rüyada Ada Görmek

Rüyada görülen ada çorak, kayalıklardan oluşan bir adaysa yal­nızlık çekeceğiniz, olumsuz olaylar yaşayacağınız anlamına ge­lir; ama yeşillikler içerisinde bir adaysa, hayallerinize kavuşaca­ğınız fırsatlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bu adada dolaşıyorsa­nız yaşamınızda köklü bir değişiklik olacak, her isteğiniz ger­çekleşecektir. Bir adadan ayrıldığını görmek maddi zarara uğra­mak olarak yorumlandığı gibi, uzakta olduğu bir yerden evine dönmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Ada Görmek

Düşte ada görmek, adada bulunmak, adaya çıkmak, umulmadık bir yerden miras yiyeceğinize delâlet eder. Rüyada ada görmek, gizlemiş olduğunuz bir olayı açıklamak zorunda kalacağını­za, bugünlerde başkalarının sevgisine ve şefkatine gereksinmeniz olduğu an­lamına gelir. Ada görmek, bir başka yoruma göre de; çabalarınız ve çalış­malarınız sayesinde başarılarınızın her geçen gün artacağına ve düzenli bir hayat süreceğinize işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Ada

Nabluslu Abdulgani: “Ada, şan ve yüksek mevki, katı kalpli, disiplinli, görüşünde isabetli, kararlı bir kimse, hatırı sayılır bir reis, saygıdeğer bir baba, büyük bir tüccar; tepesi yuvarlak ve yassı ise zengin ve katı kalpli bir kadın, üzüntü ve keder, insanın çıktığı bir yolculuk ve verdiği bir söz ile ta­bir olunur,” demiştir.

KİRMANİ: “Adaya çıkıp orada Allah’ı zikrettiğini, Ona hamd ettiğini gören iyiliği adaletli devlet büyüğünden; adada günah ve isyanla uğraştığını gören ise iyiliği za­lim devlet büyüklerinden görür. Adada secde ettiğini veya ezan okuduğunu gören vali olur ve düşmanına üstün gelir. Adadan ayrıldığını gören sahibi bulunduğu mülkünden çıkar, valilik gö­revinden alınır, tüccar ise zarar edip pişmanlık duyar; adaya çıktığını gören, hükümet görevlilerinden birini yanında gören işlerinde başarılı olup güç ve kuvvet kazanır.”

CAFERİ SADIK:Bir adaya gidip orada oturduğunu görenin büyük mevki sahibi ola­cak bir çocuğu doğar. Adanın yükseklerine çıkmak, kadir ve kıymet ile tabir olunan her bir tırmanışın inişi de aşağılanma ile yorumlanır. Gam ve kedere delalet eden adaya çıkma rüyaları, inişi ise mutluluk ve sevinç ifade eder. Mevki ve makam sahibi olma­ya delalet eden her adaya gidiş, adadan ayrılış da bu makamlardan alınma ile ta­bir olunur.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Ada Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada ada görmenin psikanalizi: Çok sık rastlanan bir rüya simgesidir ve genellikle yalnızlık hissini, toplumdan uzaklaşma ve inzivaya çekilme duygusunu ifa­de eder. Eğer huzursuzluk ve tedirginlik duyguları yaşatan bir ada­daysanız ve bu sıkıntılı bir rüyaysa, gerçek yaşamda olumsuz ko­şullar nedeniyle kendinizi çaresiz ve kapana kısılmış hissediyor­sunuz demektir. Bu tür bir rüya aynı zamanda, çevreniz tarafın­dan dışlanma ve izole edilme korkusunu da belirtir. Yüzerek bir adadan uzaklaştığınızı görüyorsanız, bu, bağımsızlık ve özgürlük is­teğinizi vurgular.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın