Rüyada Yaşlı Görmek, Yaşlı Kadın Görmek, Yaşlı Adam Görmek

Düşlerde yaşlı görmek ebeveyne mi, geleneklere mi işaret eder? Rüyada yaşlı görmek, yaşlı kadın görmek, yaşlı adam görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yaşlı Görmek

🙂 Rüyada yaşlı birini görmekse, genel olarak haberi temsil eder. Bir kimse, rüyada ihtiyar bir kimseyi görürse, beklediği devlete erişir. Makamları elde eder. Uzun vakit beklediği güzel haberin geleceğine işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

😐 Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir. Bazen de yaşlı kadın görmek elden çıkan dünyalığa, üzüntüye, ahirete işaret eder. Tanınmayan yaşlı bir kadın, kıtlık bir seneye işarettir. Rüyada çok yaşlı kadın görmek, skandala, rezalete ve kötü sözler duymaya işarettir. Rüyada görülen yaş­lı bir kadınsa, özel hayatınızla ilgili bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

😐 Rüyada yaşlı adam görmek, iş hayatınızla ilgili sizi mutsuz edecek bir haber alacağınız anlamına gelir. Bu haberin kafanıza çok fazla takılacağına ve aile hayatınızın da bu sebeple bozulacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Kadına Yardım Etmek

🙂 Rüyada yaşlı kadına yardım etmek, nimete kavuşulacağına ve dünyalığın, gören kişiye kolay olacağına işarettir. Uzun bir ömre ve bereketli bir hayata işaret eder.

Rüyada Yaşlı Birini Genç Görmek

😐 Geçmişe duyulan özleme işaret eder. Günlerinizi geçmişi özleyerek boşa geçirdiğinizi ve bunun size zarar vereceğine işaret eder. Hayatınızdaki yolunda gitmeyen şeylere işaret eder.

Rüyada Yaşlı Biriyle Evlenmek

😐 Acizliktir. Dünya malına fazla önem verdiğiniz anlamına gelir. Üzüntüye ve mutluluğu yanlış yerlerde aramaya işaret eder. Elden çıkacak dünyalığa işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: “Rüyada çok yaşlı bir ihtiyar görmek, uzun ömürlü olmaya işaret olarak yorumlanmıştır. Bir diğer anlamı da uzun zamandır beklediğiniz müjdeli haber demektir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada yaşlı kadın görmek, acizlikle tabir edilir. Yaşlı kadın rüyası, dünyalığa, üzüntüye delalet eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada yaşlı görmenin psikanalizi: Genç birinin kendini düşünde yaşlanmış görmesi, hem yaşlanmayla ilişkin kaygılara ve yaşlılık korkusuna, hem de dene­yim kazanma ihtiyacına bağlanabilecek bir simgedir. Yaşlılık fizik­sel anlamda güç azalmasını ifade etse de, bilgi ve deneyim biriki­minde artış anlamına geleceği için, genç birini düşte yaşlanmış ola­rak görmek de, o kişinin artan deneyimlerine danışmaya ihtiyaç duyduğumuzu gösterebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın