Rüyada Süpürge Görmek, Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek nimet mi evlilik mi? Rüyada süpürge görmek, elektrikli süpürge görmek, süpürge yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Süpürge Görmek

🙂 Süpürge görmek hayatınızı kolaylaştıran, dürüst ve iyi huylu bir yar­dımcıya, arkadaşa işaret eder. Rüyasında bir yeri süpürdüğünü görense, bir sorununu halleder. Rüyasında süpürge gören şerefli bir mevkie kavuşur.

Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek

🙂 Rüyada elektrikli süpürge görmek; ha­yatınızda ehemmiyetli bir değişiklik başlayacağına işaret sayılır. İtaatkâr bir hizmetçiye delâlet eder. Elektrikli süpürge cariyeye de delâlet eder.

Rüyada Süpürmek

🙂 Kendi odasını süpüren başarı kazanır. Rüyada süpürge görmek, üzüntü ve kederin gitmesi şeklinde tabir edilir. Süpürge yapmak, hizmetçiyi de temsil eder. İbadet etmek maksadıyla bir yeri süpürdüğünü görmek, halin güzelliğine delalettir. Süpürge yapmak, helal rızka da delalet eder. Bir kadının süpürge ile evini veya bir yeri süpür­mesi, işinizde ve ruhunuzda temizleneceğinizin işaretidir.

😐 Ancak pis bir süpürge, önem verdiğiniz bir insanın sizi yanıltacağını anlatır. Kiler veya mah­zen süpüren kötü işlere delâlet eder. Rüyada görülen süpürge, eğer sert olur­sa itaatsiz hizmetçiye delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda süpürge gördüyseniz; îş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza, dost ve yakınlarınız arasında itibarınızın artacağına, mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada eşinizin veya hizmetçinizin evinizi süpürge ile temizlediğini görmeniz, çok güzel bir şekilde yorumlanır; Süpüren kimse yalnız bir odayı süpürüyorsa, daha güzel ve sevinçli günlerin yaklaştığına, salonu veya evin başka bir yerini süpürüyorsa, yakında bu evde şenlik veya düğün yapılacağına, sokak önünü süpürüyorsa, çok zengin olarak refaha kavuşulacağını gösterir.”

Nablusi: “Süpürge hizmetkara delalet eder. Süpürgeyle ilgili her iyi veya kötü durum hizmetkarla tabir olunur.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada süpürge görmek, borçları ödemeye, üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Rüyada süpürge görmek, hizmetçiyi ve yardımcıyı temsil eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada süpürge görmenin psikanalizi: Bir süpürge kullanarak yerleri süpürmek ve temizle­mek, yaşantımıza bir düzen getirme ve istemediğimiz, eskimiş fi­kirlerden ve ilişkilerden kurtulma eğilimimizi dile getirir. Bu aynı zamanda, ayrıntılara değer veren bir kişiliği de vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Süpürge Görmek, Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda süpürge makinasinlan bütün evimi ve iki kilim süpürdüm, annemide gördüm rüyamda ona soruyorum evimi iyi süpürdümü diye. Sonra süpürge makinasini kaldirmisim. Büyük bir süpürge makinasiymis.

    Yanıtla
  2. Rüyamda süpürge makinasiyla ben evimi ve iki kilimi süpürüyorum. Annemide benim evimde oldugunu görüyorum, evimi iyi süpürdümü diye sormusum ona. Sonra süpürge makinasini kaldiriyormusum. Büyük bir makinaydi.
    Bu rüyanin anlami ne???

    Yanıtla

Yorum yapın