Rüyada Sümük Görmek, Sümük Çıkarmak

Rüyada sümük görmek fenalık mı zenginlik mi? Rüyada sümük görmek, sümük çıkarmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sümük Görmek

🙂 Rüyada görülen sümük, çocuktur. Burnun­da sümük olduğunu gören kimsenin, hanımının hamile olduğuna delâlet eder. Rüyada sümük görmek uzun zamandır gerçekleşmesini umduğunuz müjdeli haberin geleceğine işarettir.

Rüyada Sümük Çıkarmak

😐 Hafif bir rahatsızlığa işarettir. Bu rahatsızlık hafif de olsa sizi tedirgin edecektir. Burnunuzdan sümük çıkarmak: Acımasız birisinin eline düşerek kötü günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Sümük yediğini gören mal yer. Burnunda sümük olduğunu görenin hanımı gebe kalır. Rüyada sümük görmek, hastalık veya nezleye delalet eder.

Seyyid Süleyman: “Sümkürdüğünde burnundan kötü bir şey çıktığını görmek, hayırsız evlada, iyi bir şey çıktığını görmek hayırlı evlada delalet eder. Burnunuzdan sümük aktığını görmek, acımasız birisinin eline düşerek kötü günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sümük görmenin psikanalizi: Rüyada sümük görmek, bilinçaltınızda sizi iğrendiren şeyleri ve hatalarınızı temsil eder. Düşlerde görülen sümük aynı zamanda yapmayı arzuladığınız içsel yolculuğun dışavurumudur…


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın