Rüyada Sokak Görmek

Rüyada sokak görmek evsizlik mi müşkül bir durum m demek? Rüyada sokak görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sokak Görmek

🙂 Rüyada sokak görmek başarıya giden yolu temsil eder. Rüyasında aydınlık, ferah, temiz ve büyük bir sokakta yürüdüğünü gören kimse­nin, güçlü ve iradeli bir kişiliği vardır. Bu yüzden hayatında­ki bütün engelleri aşarak, her zaman başarılı olur. İki yanı ağaçlıklı bir sokakta yürüyen, mevkii sahibi insanlardan des­tek alarak hedeflediği başarıyı kazanır. Ancak karanlık sokaktan aydınlığa çıkılıyorsa, her şey netleşir ve amaca ulaşılır. Sokakta dolaşan birini görmek, kötülüklerden sakınan va­ize işaret eder.

😐 Yalnız sokakta çöp vb. şeyler varsa, başarıyla ilgili çirkin dedikodular çıkar. So­nu gelmek bilmeyen bir sokakta yürüdüğünü gören, başarılı olamayacağına dair içinde bir kuşku taşır. Sokak kalabalık ve karışıksa, başarınızı engellemeye çalışacak insanların varlığı­na işaret eder. Karanlık sokak, belirsizliği, nedeni anlaşılma­yan aksaklıkları anlatır. Rüyada sokak görmek, gizli işle yorumlanır. Sokakta yürüdüğünü görmek birisiyle gizli bir iş hususunda ko­nuşmaya delalet eder. Bilmediğiniz bir sokakta dolaştığınızı görmek birisi­nin sırrına kulak vereceğinize işarettir. Rüyada sokağa girdiğini gören kimsenin doğru hareket etmeyerek hak yoldan ayrılmasına ve ya­lancı şahitlikte bulunmasına işaret eder. Bazen de bu rüya, yeminini bozmaya ve muhtelif kefaletlere delâlet eder. Herhangi bir sokağa girdiğini görmek, ahdi boz­maya delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada sokak görmek; gizli işle yorumlanır. Sokakta yürüdüğünü görmek; birisiyle gizli bir iş hususunda konuşmağa, bilmediğiniz bir sokakta dolaştığınızı görmek birisinin sırrına kulak vereceğinize işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada herhangi bir maksat için sokaklarda dolaştığınızı görmek, çok karışık bir olayla karşılaşacağınıza yorumlanır. Geceleyin zifiri karanlıkta sokakta dolaştığınızı görmek, derin bir kedere düşeceğinize işarettir. Güneşli bir havada sokakta gezdiğinizi görmek, mutlu bir hayatınız olacağına, çıkmaz bir sokağa girdiğinizi görmek, bir düzen veya bir pusu ile karşılaşacağının yorumlanır. Çok tenha ve sapa bir sokakta bulunduğunuzu görmek, üzüntü ve keder belirtisidir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sokak görmenin psikanalizi: Gezmeyi özlediğiniz anlamına gelebilir. Gördüğünüz sokağın durumu içinizin yansımadır. Düşlerde görülen sokak, iç dünyanızın dışavurumunun simgesidir….


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın