Rüyada Sigara Görmek, Sigara İçmek

Rüyada sigara görmek iyilik mi hastalık mı demek? Rüyada sigara görmek, sigara içmek, sigara paketi görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sigara Görmek

🙂 Rüyada sigara içmek refaha alâmettir. Sigara ateşi, küçük bir göz aydınıdır. Rüyada sigara görmek refaha alâmettir. Rüyada sigara veya benzer şeyler görmek vatanperver bir kimse olduğunuza işaret sayılır ki, vatanınızın ve milletinizin yükselmesi ve ilerlemesi uğrunda elinizden geleni yaptığınıza işaret eder. Sigara umumiyetle refaha işarettir. Sigara ateşi, küçük bir göz aydınıdır.

Rüyada Sigara İçmek

🙂 Özellikle sigara kullanmayan bir insanın rüyasında sigara içtiğini görmesi, eğlenceli bir ortamda bulunacağını anlatır. İçindeki dertleri atacağına işarettir. Özellikle sigara kullanmayan bir insanın rüyasında sigara içtiğini görmesi, eğlenceli bir ortamda bulunacağını anlatır.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

😐 Bulunacağınız ortam size sıkıntı verecektir. Bir ilişki­nin sona ereceğini açıklar. Kullanılmış sigara paketi görmek, bazı kötü ruhlu kimseler tarafından hayatınızın ve yaşayış şeklinizin kontrol altında tutulmakta ve kıskanılmakta ve kıskanılmakta olduğunuzu işaret eder.

Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek

😐 Bir olaydan ötürü mahzunlaşacağınıza, sı­kıntınızı gidermek için içki içeceğinize işarettir. Bu sebeple çevrenizdeki insanlardan fazlasıyla uzaklaşacağınıza işaret eder. Rü­yada birileri tarafından sigara içilirken dumanların etrafa yayıldığı görülürse, bulunacağınız ortam sıkıntı verecektir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

🙂 Arkadaşlarınızla birlikte bir eğlenceye katılacağınız anlamına gelir. İçmediğiniz sigaranın dumanını görmek kazanç yüzünden büyük sevince işarettir.

😐 Tedirginlik yaşayarak endişeli günler geçireceğinize işarettir. Canınızı sıkacak ve üzüleceğiniz bir olaya yorumlanır. Sigara dumanının sizi rahatsız etmesi çok yorucu bir iş peşinde koşmak zorunda kalacağınıza delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Canınızı sıkacak ve üzüleceğiniz bir olaya yorumlanır. Keyifle içtiğiniz sigara veya benzer tütünler mutlu haberlere işarettir. Sigara içerken mutlu değil veya rahatsız iseniz işlerinizi bir türlü yoluna koyamayarak sıkıntılı ve buhranlı günler geçireceğinize işarettir.”

İmam Nablusi: “Rüyada kendisini sigara içerken görmesi; bir erkek için güçlüklerden sonra başaracağı bir teşebbüs, orta yaşta ise, bozmaya mecbur olacağı can sıkıcı bir dostluk, rüyayı gö­ren genç ise; zengin birisiyle evleneceğine, delalet eder. Sigaranın kendiliğinden sönmesi ise, bir ilişki­nin sona ereceğini açıklar.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sigara görmenin psikanalizi: Rüyada sigara içtiğini görmek, kişinin günlük yaşamda si­garayla olan ilişkisine göre farklı anlamlar içerse de genellikle bağımlılığı ve gerilimden kurtulmak için ihtiyaç duyulan bir des­teği simgelediği düşünülür. Sigarayı bırakan kişilerin sık gördüğü si­gara içme rüyaları, iradesine güvenememe ve yeniden sigaraya başlama kaygısından kaynaklanan normal düşlerdir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın