Rüyada Sandal Görmek, Sandala Binmek

Rüyada sandal görülmesi, iş ve özel hayat­taki başarıya işaret eder. Ancak karaya çekilmiş kayık veya sandal bir dö­nem hayatınızda sorunlarla boğuşacağınızı anlatır. Rüyada sandalın devrilmesi veya kaza yapması ise başarısızlığa delalettir. Rüyasında bir sandalla denizde üzerinde yol aldığını gören kimse, seçtiği bir alanda gayret göstererek başarı sağlar.

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada, kendini bir gölde sandalla geziyor gör­mek, her türlü dertten ve endişeden uzak, rahat bir hayat yaşayacağına delâlet eder, rüyada, kendini başka birinin kürek çek­tiği bir kayıkta görmek iyi bir dostun sizi güç bir durumdan kur­taracağına işarettir, tersine dönmüş bir sandal görmek, yeni edinmiş olduğunuz dostlarla sıkı-fıkı olmaktan vazgeçmenizi, aksi takdirde bu dostların size çok zararlarının dokunacağını ifade eder.

diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Sandal

KİRMANİ’YE GÖRE: Ünlü rüya yorumcusuna göre rüyada sandal veya kayık görmek “Sandal ve kayık rüya sahibinin rızkı, geçimi, işi ve eviyle ta­bir olunur. Bir kayık yada sandal yaptığını gören bir ev yapar yada bir işle uğra­şarak rızkını ve geçimini temin eder. Sandal ya da kayık sattığını görme evini veya geçim kaynağı olan işini kaybeder. Yeni ve geniş sandal veya kayık karlı işe, kullanışlı ve genişçe eve, aksine eski ve dar sandal veya kayık yukarıdaki açıklamanın tersine delalet eder.” demiştir.

CAFERİ SADIK: Sandalın kırıldığını ve tahtalarının dağıldığını görmek işinin bozulup dağılmasına yahut evinin harap ve geçiminin bozulmuş olmasına, sanda­lın denizde battığını görmek evinden ya da rızkından ve geçiminden dola­yı üzüntü ve keder sahibi olmasına işarettir.” demiştir.

İBNİ SİRİN: “Sandal veya kayığın, denizde veya başka bir suda gayet rahat ve sa­kin bir şekilde yüzdüğünü gören geçimini sağlamada zorlanmaz, rüya sa­hibi ticaretle uğraşıyorsa alış verişi ve ticareti gayet rahat olur, mülk sahi­biyse kira ve icarlarını toplamada zorlanmaz, fakirse eline rızık geçer ve sıkıntıdan kurtulur. Sandal veya kayığın suda güçlükle hareket ettiğini görmek de yukarı­daki açıklamaların aksiyle tabir olunur.”

İMAM NABLUSİ: Rüyada yorumcusuna göre rüyada sandal görmek için “Bindiği kayık ya da sandalın dalgalara yakalandığını gören devrin olayları için özellikle de rızık ve geçim için didinip, koşuşturup durur. Sandal veya kayığın harcadığı gayrete ve çektiği küreklere rağmen sabit kalarak yürümediğini gören kendisinin gayret ve çabalarına, dışarı­dan aldığı yardımlara rağmen bir şey elde edemez. Sandalın denizde battığını gören malını ve yiyeceklerini kaybettiği için üzüntü ve sıkıntıya düşer.” demiştir.

SEYYİD SÜLEYMAN: Rüyada küçük bir sandal görmek: deniz se­yahatine çıkacağınıza, sandalla gezmek, ailenizde huzursuzluk olacağına, sandaldan düşmek, bir işte iftiraya uğrayacağınıza işarettir.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-1001ruyaPsikolojik ve Modern Anlamı

Bir sandalda kürek çekerek ilerlediğinizi görmek, yaşamınızın içinde bulunduğunuz evresinde, yalnızca kendi güç ve yetenekle­rinize güvendiğinizi ve şartlar zor olsa da, mücadele gücüne sa­hip olduğunuzu gösterir. Su alan ve batmakta olan bir kayıkta bu­lunduğunuzu görmek, kendi yeteneklerinizle ilgili bir güven soru­nuna işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın