Rüyada Ayı Görmek, Ayı Kovalaması, Ayı Yavrusu, Ayı Saldırması

Şaşırtıcı ve telaş uyandıran bir olay anlamına gelir. Rüya­sında üzerine doğru gelen bir ayı gören, bir konu ya da olay­dan dolayı zor durumda kalır. Rüyada ayı görmek hem bedenen, hem ruhen yor­gun düşer. Ayının uzaklaşması, sakin günlere dönüleceğinin işaretidir. Ayının saldırısına uğramak, bir haberle ilgili şaşkın­lık yaşamaktır. Rüyasında ayı öldürmek, düşman karşısında üstün konu­ma gelmektir.

Rüyada Ayı Görmek

Bu rüyayı gören bir kadınsa, hakkında dediko­du yapanları yüzleştirerek zor durumda bırakır. Ayının ısırma­sı, zor bir işin altından kalkarak kazanç sağlamaktır. Ancak rüyada kan görülürse yorum yapılmaz. Rüyada ayı görmek, güçlü bir iş karşısında başarı kazanacağınıza, rakibinize karşı üstünlük sağlayacağınıza, esaslı bir işe sahip olacağınıza delâlet eder.

  • Rüyada siyah ayı görmek: Aile içinde tartışmaya.
  • Ayı vurmak veya avlamak: Ya­kında birinin ölmesi ve yüklüce bir mirasa.
  • Ayının bağlı olması: Rahatsız­lık verici olaylar yaşamak ve büyük acılar çekmeye.
  • Ayı oynatmak: Bir düşmana üstünlük sağlamaya.
  • Rüyada beyaz ayı: İşlerin açılması ve kazancın art­masına işarettir.

diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Ayı

CAFERİ SADIK: Ayı münafık (ikiyüzlü), ahmak, dikkatsiz ve tedbirsiz düşmanla yorumlanır. Ayıya bindiğini gören padişah ya da herhangi bir devlet büyü­ğünden hayır ve iyilik görür. Ayı eti ve derisi düşman malı, sütü korku ve endişeyle tabir olunur.” demiştir.

KİRMANİ’YE GÖRE RÜYADA AYI:Ayı kişiliksiz, aptal, deli, yoksul ve sefil bir kimseyle tabir olunur. Ayıya bindiğini gören düşmanını yener. Ayı öldürdüğünü görmek de düşmanını yenmek anlamına gelir.” demiştir.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-1001ruyaPsikolojik ve Modern Anlamı

Anne rüyalarda çok farklı biçimlerde ortaya çıkar ki, ayı da bunlardan biridir. Sahiplenen, koruyan, gözeten bir anne­nin varlığına işaret eder. Eğer rüyada görülen ayı kesinlikle er­kekse, aynı derecede güçlü bir kişiliği, büyük olasılıkla babayı simgelemektedir. Diğer yandan ayı, yalnızlığı seçen ve yalnız yaşayan bir hayvan olduğu için kendine yeterliliğin, hayatta kalmanın ve gücün de simgesidir.

rüyada ayı görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın