Rüyada Para Çalmak, Altın Çalmak

Rüyada çalmak iyilik mi bela mı? Rüyada para çalmak, altın çalmak, araba çalmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Para Çalmak

🙂 Parayla ilgili sıkıntılarınızın beklenmedik bir geliş­meyle sona ereceğine işaret eder. Huzurlu olacağınıza delalettir.

Rüyada Altın Çalmak

😐 Mutlu günlerinizin so­nuna geldiğinize alâmettir. Yoksul, dul ve yetim hakkına saygısızlık göstereceğinize işaret eder.

Rüyada Araba Çalmak

😐 Ani ve olumsuz gelişmeler olarak yorum­lanır. Bu rüyayı gören, anlayamadığı bir nedenden dolayı zor durumda kalarak kendini kötü hisseder.

Rüyada Çikolata Çalmak

😐 Çikolata çalmak ailenizle kavga edeceğinizi ve iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayacağınızı gösterir. Mutsuzluk içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ekmek Çalmak

🙂 Rüyasında ekmek çaldığını gören kimse, sonu hayırla bitecek heyecanlı günler yaşar. Bu günlerden sonra elinize para geçecektir.

Rüyada Ayakkabı Çalmak

😐 Bir hakkınızın eli­nizden alınacağına yorumlanır. Rüyada ayakkabı çalmak mutlu geç­mekte olan hayatınızın bir süre sonra karışacağına ve hu­zurlu yaşantınızın bozulacağına delildir.

Rüyada Telefon Çalmak

🙂 Rüyada telefon çalmak mutlu olacağınızı gösterir. Uzun zamandır beklenen gelişmelerin olacağını gösterir.

Rüyada Elma Çalmak

🙂 Rüyada elma çalmak iyilik yapacağınıza işaret eder. Birilerinin sizi mutlu edeceğini gösterir. Bir markette veya manavdan elma çaldığınızı görmeniz çalışanlar için yükselmek, işsizler için iş bulmak veya bekledikleri bir müjdeyi almaktır.

Rüyada Meyve Çalmak

🙂 Rüyada meyve çalmak kısmettir. Eğer bir market veya pazardan sarı olmayan bir meyve çalıyorsanız işte terfi alacağınız anlamına gelir. Sarı meyveler rahatsızlık hastalıkla tabir edilir çünkü.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bir şey çalmak, zina ve faiz yemeye işaret eder. Maddi ve manevi yönden zarara uğramaya işarettir. Kötü bir olaydan kurtulup sevinece­ğinize ya da çocuk sahibi olmaya işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Hırsızlık, aynı zamanda hırsızın yapacağı günaha işaret eder. Bundan dolayı rüyada hırsızlık yaptığını gören kimse, zina eder veya yalan söyler. Çünkü zina yapan kimse, yaptığı işi hırsız gibi gizli tutar.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çalmanın psikanalizi: Sizden esirgendiğini ya da hak etmediğinizi düşündüğünüz birtakım edinimlere ulaşma isteğinizi ifade eder. Bu yalnızca para gibi maddi değerleri değil, çoğunlukla sevgi ve ilgiyi vurgular. Eğer bir yerlerden bir şeyler çalıyorsanız, insanların size ilgi ve sevgi göstermemelerini anlayışsızlık olarak değerlen­diriyor ve bundan küskünlük duyuyorsunuz demektir. Sizden bir şeyler çalmıyorsa, saygı gösterilmemesinden ve kandırılmaktan duyduğunuz rahatsızlık söz konusudur.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın