Rüyada Nöbetçi Görmek

Düşlerde nöbetçi görmek gardiyan mı suçluluk mu demek? Rüyada nöbetçi görmek farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Nöbetçi Görmek

🙂 Rüyasında nöbet tuttuğunu gören kimse, işiyle ilgi­li önemli bir haber alabilir ya da güzel bir fırsatla karşılaşabilir. Ayrıca nöbetçi görmek rüyada uzun zamandır beklenen kısmetin geleceğine işarettir.

😐 Genel olarak hayatınızı kısıtlayacak koşullara işaret eder. Bir suçluluk duygusu ile hareket edebileceğiniz anlamına gelir. Zorlukların kapıda olduğu anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyasında nöbet tuttuğunu gören kimse, işiyle ilgi­li önemli bir haber alabilir ya da güzel bir fırsatla karşılaşabilir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada nöbetçi görmenin psikanalizi: Bazı sırlarınız olduğu anlamına gelir. Düşlerde görülen nöbetçi simgesi, içsel yolculuğunuzun bir dışavurumudur… Artık içsel yolculuğa çıkma vaktinin geldiğine, buna ihtiyacınız olduğunun göstergesidir…


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın