Rüyada Limon Görmek, Limon Yemek, Limon Ağacı Görmek,

Rüyalarda görülen limon; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada limon görmek, limon yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Limon Görmek

🙂 Rüyada limon iyi söz ve güzel habere delâlettir. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir.

😐 Daima sağlık sorunlarına işaret eder. Sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun süreceğine, bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerekeceğine işarettir.

Rüyada Limon Yemek

🙂 Rüyada limon yemek; alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

🙂 Limon ağacı, güzel yüzlü birine işarettir. Çi­çek açmış bir limon ağacı, aşkta ve evlilikte mutluluk anlamı­na gelir. Ayrıca limon ağacı, sıkıntılarınızı kolaylıkla atlataca­ğınızı da müjdeler.

Rüyada Limon Toplamak

🙂 Rüyada limon toplamak; her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir.

Rüyada Limon Sıkmak

🙂 Rüyada limon sıkmak; evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Bütün arzu ve isteklerinizin olacağını gösterir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Mevsiminde olsun veya olmasın limon görmek, renginin sarı­lığından dolayı hastalık ve illete delalet eder. Eğer rengi yeşil olursa hü­zün ve keder anlamına gelir. Rüya sahibi gördüğü limonu yemezse has­talık da hüzün de yediğini görmekten az daha olur. Bir rivayete göre limon tadındaki ekşilik yüzünden üzüntü ve kedere işarettir. Ağaç kavunu da limon gibi tabir olunur. Tatlı limon rengi sarı olmakla beraber helal mala delalet eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Düşlerdeki limonlar; yaşamın eğlenceli yanları­nı ve eğlenceye duyulan isteği vurgular. Rüyalardaki limonun psikanalizi, deneyim, çaba ve yoğun çalışmalarla elde ettiği­miz değerlerin temsilcisidir. Ayrıca, yaratıcılığı da vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın