Rüyada Komşu Görmek, Eski Komşu Görmek

Rüyalarda görülen komşu; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada komşu görmek, eski komşu görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Komşu Görmek

🙂 Rüyada komşularını görmek; bulunduğu muhitte sevilmeye, sayılmaya ve mahallesinin ihtiyaçla­rı için öncülük yapmaya işaret eder. Rüyada komşularınızı toplu halde görmek; size sürpriz olduğunu gösterir. Rüyada güler yüzlü bir komşu görmek, güzel haber­lere, sevince işarettir.

😐 Suratsız bir komşu dedikoduya ve tatsızlığa delalettir. Evinde böyle bir komşu gören kimse ailesiyle ilgili bir olaydan dolayı sıkıntı yaşar.

Rüyada Eski Komşu Görmek

🙂 Rüyada eski komşu görmek, komşunun yiyecek bir şey vermesi hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Bu rüya; sünnete uymaya ve Allah (cc) rızası için in­sanlara yardımcı olmaya delâlet eder.

Rüyada Komşu Kadın Görmek

🙂 Rüyada komşu kadın görmek; evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada Komşu Kızını Görmek

🙂 Rüyada komşu kızını görmek, yakında eli­nize para geçeceğini belli eder. İş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada komşu görmenin psikanalizi: Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Diğer taraftan rüyalardaki komşu imgesi; yapmacıklı ve değişken kişilere işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin dikkatini toplaması ve ayrıca daha yararlı işlerle uğraşması gerektiğini belirtiyor olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Komşu Görmek, Eski Komşu Görmek” üzerine 8 yorum

 1. Merhaba
  Rüyamda komşumu gördüm kendisi ile konuşmuyoruz oğlu ile 4uncu kata oturuyorlar. Oğlu diyor 26 senedir çalışıyorum birşeyler talep edercesine(Zaten kendisi o yaslarda) sonra bende düşünüyormuşum suna bak yaşi bası ne ki ben 26 yaşında çalışmış isem ve 26 yil çalışmaya başlamışsam daha çok dermişim içimden. Rüyamda orda oturmuyorlarmış ama merdivenleri inerken(asansörümüz var bina da normalde) 3uncu katan yüksek sesler geliyor yemekler içmeler gülmeler sanki birşeyler kutluyorlar. Bu da beni hem sinir hem de şaşkın bıraktı.
  Sağ olun yorumunuz için.

  Yanıtla
 2. Rüyada issiz bir yerede lokantası varmış bir bayan yasli komsumun bana yemek yediriyor yolun kenarında iki yasli bay ve bayan aşçısı vardı bimizle onlarda oturuyordu ben diyorumki burada bu is yeri is yapamaz dedim kendi kendime.

  Yanıtla
  • Salih Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir seyahat ve para imkanına, sıkıntıların biteceğine ve rahatın başlayacağına, kaybolmuşların bir anda zamanla bulunmasına işarettir…

 3. Selam. Benim ismim Elmira azerbaycandan. Ben ruyamda eski evimizde babamin azab gorduyunu gordum sanki elektrik carpiyordu tanimadiqim bir gadin sanki doktordu birşeyler konuşuyordu aklimda kalmadi, ve sora şimdiki evimin karşisinda komşumla sohbet etiyimi kadin beni kendi evine misafir davet etiyini gordum. Şimdiden teşekur edermi, allah razi olsun.

  Yanıtla
  • Elmira Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rahat bir yaşama erişerek istediğinize kavuşacağınıza, başka bir nedenden ötürü sevineceğinize, işinizde yükseleceğinize işarettir…

  • Elmira Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

Yorum yapın