Rüyada Kazan Görmek, Bakır Kazan Görmek

Rüyalarda görülen kazan; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kazan görmek, bakır kazan görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kazan Görmek

🙂 Kazan, kadın, hizmetçi, polis memuru veya zen­gin biri ile tabir edilir. Rüyada kazan görmek; evin reisine veya hanımına işaret eder. Rüyada kazan görmek, bolluğa kavuşma alâmettir. Özellikle bekar bir erkeğin rüyasında kazan görmesi, varlıklı ve kendisinden yaşça büyük bir insanla ilişki kuracağı anlamına gelir. Ayrıca bir kadının kazan görmesi, kendine ait malı mülkü olacağını açıklar.

Rüyada Bakır Kazan Görmek

🙂 Rüyada görülen bakır kazan bolluğa işaret eder. Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Kara Kazan Görmek

🙂 Rüyasında kara kazan gören kimse, zenginliğini ihtiyacı olanlarla paylaşır. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Kazan rüyası evin erkeğine ve hanımına işarettir. Kazanda tatlı veya güzel yemeklerden birinin bulunduğunu görmek ev sahibesinin hayırlı ve menfaati olduğuna, acı veya kötü bir şey görmek ev sahibesi­nin kötü huylu ve hayırsız olduğuna delalet eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kazan görmenin psikanalizi: Ateş üzerinde kaynayan ve içinde yemek, sebze ya da çe­şitli otlar bulunan büyükçe bir kazan, çoğunlukla ev yaşamı ve ai­leyle ilgili bir simge olarak değerlendirilir ve hem sağlık ve iyileş­meyi, hem de temel ihtiyaçların karşılanmasını, yaşamın yolunda yürüdüğünü ifade eder. Kaynayan bir kazanı karıştırmak, hem ya­ratıcılığı hem de merak duygularımızı belirtir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Kazanda tatlı veya güzel yiyecek­lerden birini pişirmek hayra, acı veya fena bir şey pişir­mek şerre delâlet eder.
  • Rüyada kaynayan kazanlar görmeniz, iş yeriniz­de aleyhinize tertiplenmiş bir hareketle karşılaşacağınıza, hasta haberi alacağınıza işarettir.
  • Boş kazan yoksulluğa işaret eder. Eğer kazan doluysa ilişki evlilikle sonuçlanabilir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Kazan Görmek, Bakır Kazan Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Selamünaleyküm.. rüyamda köylük yer çardak altında kocamın kuzeni ayakta solda bön bön bakıyor sağda beride kara kazan içinde çamaşır kaynatıyorlarmış kızımın beyaz çizgili lila renkli tişörtünü bir amcanın eline veriyorum o kazana atıyor.. tisort aslında temiz ve ütülü verirken ya tişört kötü olursa diye düşünüyorum az üzülüyorum.. yorumlarsaniz sevinirim.. ALLAH ‘a emanet olun ..

    Yanıtla
    • Ülkü Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Ömrünüzün sonuna kadar rahat bir yaşam süreceğinize, bir işin menfaatinize uygun bir biçimde olacağına, davet almaya işarettir…

Yorum yapın