Rüyada Işık Görmek, Beyaz Işık Görmek

Rüyalarda görülen ışık ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa beklediğiniz müjdeli haber mi demek. Rüyada ışık görmek, beyaz ışık görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Işık Görmek

🙂 Işıkla ilgili rüyalar her zaman hayra yorulur. Kötüye yo­rumlanan bir rüyada az da olsa ışık görüldüyse, rüyanın olumsuz etkisini azaltır. Işık rüyası çeşitli şekillerde yorumlanır. Işık görmek: Delaletten kurtulmaya işaret eder. Ayrıca ışık görmek; çalışkan talebeye ve rüya sahibinin par­lak istikbaline delâlettir. Rüyasında ışık gören her muradına nail olup, korktuk­larından emin olur. Rüyada ışıklar görmeniz, geleceğinizin ümitli, par­lak olacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Işık Görmek

🙂 Rüyada karanlıktan kurtulup beyaz ışığa kavuştuğunu görmek; tüm kötü günlerinizin geride kalma­sına ve refah ve mutlu bir hayat sürdürmenize delâlet eder. Rüyada beyaz ışık görmek: Gönüldeki nura delalet eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Sirin: “Işıkta oturmak: Hayırlara delalettir. Işığın arkasından koşmak: Sevince işarettir. Mum ışığında namaz kılmak: Manevi yükseklikle tabir edilir. Işığı bir camın içinde görmek: İlim ve hikmete işarettir.,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada ışık görmenin psikanalizi: Bilgeliğin, rehberliğin, iç dünyamızın, aydınlanma isteğimizin, sezgilerimizin, umudun, kendine güvenin ve korkulardan kurtulmanın en genel ve en net simgesidir. Genellikle, güçlü ve saygı duyulan, bilge bir kişinin desteğinin yaşamınızda etkili olduğunu ya da olacağını vurgular. Çok parlak bir ışık görmek, sezgilerimizin olağanüstü güçlendiğini gösterir. Soluk ışık ve loş ortamsa, belirsizlik ve bunun neden olduğu tedirginliği ifade eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Işık Görmek, Beyaz Işık Görmek” üzerine bir yorum

Yorum yapın