Rüyada Hindi Görmek, Hindi Yumurtası Görmek

Rüyalarda görülen hindi; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada hindi görmek, hindi eti yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Hindi Görmek

🙂 Varlıklı, olgun ve önemli bir insanın varlığına işaret eder. Rüyada hindi görmek, çok düşünmeye ve sükune­te delalet eder. Vahşi bir hindi, iyi haber ile tabir olunur. Düşte hindi görmek; en kısa zamanda bir düğüne da­vet edileceğiniz manasındadır. Rüyada size öten bir hindi görmek veya sesini duymak sevindirici haberler alacağınıza işaret olarak tabir edilir.

😐 Rüyada hindi görmeniz; çirkin bir kimse ile evle­neceğinize, bu evliliğin hakkınızda hayırlı olmayacağına, kötü bir iş tutacağınıza, fakat bundan da fayda olmayacağına delâlet eder. Rüyada hindinin tüylerini yolmaksa, önemli bir insanın gözünden düşmek anlamına gelir.

Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

🙂 Hindi yumurtası görmek size her bakımdan faydalı olabilecek yeni bir dost kazanacağınıza veya evinize çok kıymetli eşyalar satın almak fırsatını elde edeceğinize işaret olarak tabir edilir. Rüyada hindi yumurtası görmek veya yemek; işlerinizi büyük bir kolaylıkla yürüteceğinize ve hepsinden olumlu sonuçlar alacağınıza delalet eder.

😐 Rüyada görülen hindi yumurtası ezik, çürük, kırık veya yenmeyecek durumdaysa; can sıkıcı bir olayla karşılaşarak çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Hindi Eti Yemek

🙂 Hindi pişirmek, ikram etmek, yemek vb. bekar bir erkek için varlıklı biriyle evlenmeye işarettir. Rüyada hindi yediğini görmek birinden fayda göreceğinize işarettir.

😐 Hindi pişirmek, ikram etmek, yemek vb. evliler için, parayla ilgili huzursuzluk yaşanmasına; bekar kadın içinse, evli biriyle ilişki kurmaya işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal-mülk sahibi olacağınıza, refah bir hayat süreceğinize işarettir. Rüyasında hindi satın aldığını gören kimse, böyle bir in­sanla tanışarak ahbap olur. Hindi beslediğini görense, mevkii sahibi bir insandan yardım alır.”

Cafer’i Sadık: Çok yakın bir zaman sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, evliyseniz bir çocuk sahibi olacağınıza, mal-mülk sahibi olup zengin bir hayat süreceğine işarettir. Rüyada hindi kesmek, önemli bir insana yardım ederek bundan menfaat sağlamak anlamına gelir. Ancak bu yorum kan görülmediği takdirde dikkate alın­malıdır. Çünkü kan görülen rüyalar bozulur.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada Hindi Görmenin Psikanalizi: Düşlerde hindi, en genel anlamıyla, yeni başlangıçları simge­ler. Diğer taraftan psikolojik anlamda hindi görmek; olumsuz sonuç verecek peşin hükümlerden uzak durmanız yolunda bir uyarı olarak da değerlendirilebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın