Rüyada Geyik Görmek, Geyik Avlamak, Kesmek, Sevmek

Rüyada görülen geyik bazen gururlu, güzel bir eş, bazan da ele avuca sığmaz neşeli bir genç kızı simgeler. Kimi zaman da, içtenliğine güvenilen yakın bir dost veya kimsesiz, yoksul bir yabancıyı işaret eder. Bir kimse rüyada geyik avladığını görse bol rızka erişeceğine veya mira­sa konacağına işarettir. Rüyada geyik görmek her zaman hayra yorumlanır.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaİslami ve Diyanet Rüya Alimleri: Geyik Görmek

Ebu Sait El Vaiz’e göre: geyik görmek zararı dokunabilecek kibirli ve gururlu eş, güzel ve güzelliği ile övünen cariye ile tabir olunur. Bir geyik yakaladığını ya da kendisine bir geyik verildiğini görmek yukarıda özellikleri belirtilen bir kadın veya cariye ile evlenmeye delalet eder. Bir geyik yakalayıp evine getirmek, bulunduğu yere kadınla birlikte kötülük sokmaya işarettir. Geyik eti görmek ve yemek çok malla tabir olunur.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Geyik Görmenin Psikolojik Anlamı

Toplumdaki hiyerarşik yapının ve düzenin simgesi olan geyik, rüyayı gören kişinin bu hiyerarşi içindeki yerini anımsatır. Geyik aynı zamanda, gururun ve soyluluğun da sim­gesidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLATMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.  

Yorum yapın