Rüyada Fotoğraf Görmek, Fotoğraf Çekmek, Fotoğraf Çekilmek

Rüyada fotoğraf görmek başarı mı? Rüyada fotoğraf görmek, rüyada fotoğraf çekmek ve rüyada fotoğraf çekilmek birbirinden farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Fotoğraf Görmek

🙂 Rüyada fotoğraf görmek; geçmişle ilgili bir kısmete; renkli fotoğraf başarıya işarettir. Rüyada görülen fotoğrafları bazı yorumcular bu rüyayı kişinin bahtının açılacağı şeklinde yorumlar. Rüyada fotoğraf görmek; bolluğa ve güzelliğe işarettir. Ancak fotoğraf çok sayıda ise anlamı bulunduğunuz toplum içinde saygı kazanacağınıza işarettir.

😐 Rüyada görülen fotoğraf sararmış ve silik bir fotoğraf ise istenilen şe­yin olmayacağına işarettir. Sararmış, eski bir fotoğraf geçmişte kalan tatsız bir olayın tekrar gündeme gelerek huzursuzluk yara­tacağını da açıklar.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

🙂 Rüyada fotoğraf çekmek, anlık zevk ve kısa süreli heyecanlar peşinde olduğunuzu anlatır. Rüyada fotoğraf çekmek; eşinizin meslek ve­ya cemiyet hayatınızda size çok faydası dokunacağını gösterir. Bu rüya, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bazı olayları tekrar yaşayacağını gösterir.

Rüyada Fotoğraf Çekilmek

🙂 Fotoğraf çekilmek ise, sizden gizlenen bir gerçeği öğreneceğinizi belirtir. Rüyada fotoğraf çektirdiğinizi görmeniz; siz­den gizlenen bir hakikati öğreneceğinize, yalan bir haberle kar­şılaşacağınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: “Rüyanızda fotoğraf gördüyseniz; Başkalarının sırlarına vakıf olacağınıza, ağzınızı sıkı tutmadığınız takdirde kötü durumlara düşeceğinize işarettir.”

Caferi Sadık: “Fotoğraf makinelerinin art arda çakan flaşları, rüyalarımızda, ilgi çekmek ve göz önünde olmak istediğimizi ifade eder. Aynı zamanda flaş, kısa süreli, küçük değişimlerin de habercisi olabilir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada fotoğraf görmenin psikanalizi: Rüyada bir fotoğrafa bakmak, çoğunlukla, kişliğimizin bir ya da birkaç yönüne objektif olarak bakıp değerlendirme ge­reğine işaret eder. Baktığınız fotoğrafta yer alan kişi ve objeler, bunun kişiliğinizdeki hangi nitelik olduğuna açıklık getirecektir. Belki kendimize daha eleştirel bakmamız, belki de küçümsediği­miz yetenek ve niteliklerimize hak ettikleri değerleri vermemiz gerekmektedir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın