Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada görülen fabrika, bol rızık ve geçim sıkıntısından kurtulmayla tabir olunur. Rüyanızda fabrika gördüyseniz; Şu anda yaptığınız işten hoşlanmadığınızı, işinizi değiştirmek için çaba sarf edeceğiniz, bu çabanın sonunda sevineceğiniz bir haber alacağınızı, bundan sonraki yaşamınızda büyük bir değişiklik olacağı anlamına gelir. Dünya nimetlerine ve karlı ticari yatırımlara işarettir. Bir başka yoruma göre de; bilmediğiniz konularda büyük atılmalara girişeceğini­ze ancak hüsranla sonuçlanacağına işarettir.

İşle ilgili durumunuz fabrikanın durumuna bağlı olarak değişecektir. Fabrika tam kapasiteyle sorunsuzca çalışıyorsa iş hayatınızda başarılı bir geleceğiniz olacağına işarettir; eğer tam tersine fabrika boşsa ve üretim yapmıyorsa çok dikkatli olmanız gerektiğinin habercisidir çünkü işinizi kaybedeceğinizi veya ticaret hayatınızın kötüye gideceğini gösterir. Bu rüyayı gördüyseniz karşınıza çıkacak tüm kötü durumların üstesinden gelebilmek için kararlı bir tutum takınmanız gerekir. Sizin için çok gerekli olan bu kararı verirseniz kolayca çözümlenecek parasal sorunlarınızın olacağını da gösterir.

İnsanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapa­cağı işte pişman olacağına; genç bir kadın için, bu rüyada hediye olarak bir giyim eşyası alacağına ve pek hoşuna gi­deceğine; yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Fabrika Gormenin Pskolojik ve Modern Anlamı

İş ve çalışma hayatıyla ilgili, temel düşünce ve yaklaşım­larımızı ortaya koyar. Üretimin sürdüğü, makinelerin çalıştığı, temiz ve aydınlık bir fabrika, işimizle ilgili koşullardan hoşnut olduğumu­za; donanımın aksadığı, izbe ve atıl bir fabrika, çalışma hayatımızda değişiklik yapma isteğimize işaret eder. Fabrikadaki makinelerin iş­çilere zarar verdiğini görmek, yapmakta olduğumuz işin, bizi duygusal anlamda tatmin etmediğini ve yıprattığını gösterir.

Yorum yapın