Rüyada Elektrik Görmek, Elektrik Çarpması, Elektrik Kesilmesi

Rüyada elektrik görmek sıkıntı mı? Rüyada elektrik görmek, rüyada elektrik çarpması görmek ve rüyada elektrik kesilmesi görmek birbirinden farklı anlamları işaret eder. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Elektrik Görmek

🙂 Rüyada elektrik görmek; büyük bir gücü temsil eder. Elektrik ışığı, hayatını­zı birden değiştirecek olaylara işaret eder. Rüyada elektrik görmek, neşeli ve canlı bir arkadaşınızın sevindirici bir haber getireceğine, azaptan kur­tulacağınıza, ferahlık duyacağınıza delâlet eder.

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

🙂 Rüyada elektrik çarpması görmek; elektrik akı­mının etkisiyle bulunduğu yerden başka bir yere fırladığını gö­ren kimsenin hayatında büyük ve olumlu bir değişiklik olabi­lir. Elektrik telinden kıvılcım çıkması, müjdeli haber; elektrik telleri; uzak bir yerden gelecek haber; akımı olmayan elektrik telleri, henüz sonuçlanmamış işler; akımı olan elektrik telini elinde tutmak, büyük bir güce sahip olmak anlamına gelir. Elektrikçi görmek, işlerinizin yolunda gideceğini anlatır.

😐 Rüyasın­da elektrik akımına kapıldığını gören, bir konuda dost, akraba vb.nden baskı görerek zor durumda kalır. Rüyada elektrik çarpmasıyla hayatınızı kaybettiğinizi görmeniz kısa süreli bazı sıkıntıların çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Elektrik Kesilmesi Görmek

🙂 Rüyasında elektrik düğmesine basarak ışığı yaktığını gören kimse, dertlerinden kurtularak rahatlar. Düşlerde sizin evinizin dışında bir elektriğin kesildiğini görmek dış etkenlerin siz zarar vermeyeceğine yorumlanır.

😐 Rüyada elektriklerin kesilmesi, anlık sı­kıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişi, ışığı kapattığını görürse, kendi hatası yüzünden bü­yük bir sorunla karşılaşır ve sıkıntılı bir döneme girer.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Elektrik lambası görmek, ışık yaymasından dolayı lamba ve kandil gibi, kaynağı bakımından da şimşek gibi tabir olunur. Rüya sahibinin veya tabirinin tarzına, şekline; rüyanın görüldüğüne zamana, mekana; hayra delalet eden başka özelliklerin mevcut olup olmamasına göre hayır ya da kötülükle tabir edilmelidir. “

İmam Nablusi: “Rüyada elektrik görmek; sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, bir yakınınızdan sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada elektrik görmenin psikanalizi: : Genel olarak elektrik akımı, elektrik santrali, kablolardan akıp giden elektrik gibi unsurları içeren ve bu enerji biçimine dikkat çeken rüyalar, içimizde var olan güç ve enerjiyi simgeler. Bir elektrik düğmesini açıp kapatmak, bu enerjimizi kontrol etme isteğimizi ifade eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın