Rüyada Eczane Görmek

Rüyada eczane görmek ölüm mü para mı demek? Rüyada eczane görmek ve eczaneye girdiğini görmek birbirinden farklı yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Eczane Görmek

🙂 Rüyada eczane görmek, sıhhat ve sağlığa delil sa­yılır. Rüyada eczane ve içindeki ilaçlan görmek, insanın kendisini güvende hissetmesine ve ferahlamaya işaret eder. Bir kimse rüyasında eczacı görse, ilimle uğraşan, talebe yetiştiren bir insanla tanışır. Eczane gördüğünüz bu rüya kişinin dinini ıslah etmesine tabirdir. Rüyada eczaneye girdiğini gören kimsenin hayatında birdenbire ilginç gelişmeler olabilir, hatta sıra dışı ve garip olaylarla da karşılaşabilir. Eğer rüyada bir eczacı da görüldüyse, tavrı ve sözleri neler yaşanacağına dair bir açıklama getirebilir.

😐 Rüyada eczane görmek; genel olarak hastaların şifa bulacağına; sağlıklı olan­ların ise rahatsızlanacağına yorulur. Öte yandan genel yoruma göre ec­zacı görmek, çevrenizde hilekar insanlar bulunduğuna ve on­lara karşı dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarıdır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda eczane gördüyseniz; Sizin veya aile fertlerinizden birinin sıhhatinin bozulacağına, bunun da sizi üzeceğine işarettir.”

İbn-i Şirin: “Rüyada kendinizi akşam saatlerinde eczanede gördünüzse; Sağlığınızın bozulacağına, sıkıntılı günler geçireceğinize, tanıdık bir kimsenin hastalık haberini duyacağınıza, iş konusunda bazı güçlüklerle karşılaşacağınıza işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada eczane görmenin psikanalizi: Rüyada görülen eczane ya da eczacı, iyileştirici gücü ve bu güce sahip olan bir kişiyi simgeler. İlacın şifalı bitkilerle olan ilişkisi nedeniyle söz konusu kişi genellikle bir kadındır. Ve bu kadın da genellikle annemizdir. Bu anlamda, bir eczaneye gidip ilaç satın almak, annemiz ya da anne niteliği taşıyan bir yakınımızdan destek ala­rak içinde bulunduğumuz sorunlarımızı çözebileceğimizi işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın