Rüyada Dayak Yemek, Rüyada Babadan Dayak Yediğini Görmek

Düşlerde dayak yemek iyilikte bulunmayı temsil eder. Rüyasında dayak ye­diğini gören kimse, bir yakını tarafından kendine güvenmedi­ği bir konuda girişimde bulunması için yüreklendirilir. Bu sa­yede başarı elde ederek maddi ve manevi bir güce sahip olur. Eğer birine dayak attığını görürse, bir iyilik yapar. Bir çocuğa dayak attığını görense, büyük bir sevap işler. Rüyada birine dayak atmak veya döverken ağzına vurmak, ona yiyecek cinsinden hayır ve iyiliğe, sırtına vurmak elbise cinsinden bir şey vermeye, eline vurmak aile ve çocukları­na iyilik yapmaya delalet eder.

Rüyada Dayak Yemek

Rüyada dayak yediğini görmek, iş hayatından daha fazla başarılı olmanız için iç­ten ve dıştan yardıma muhtaç olacağınıza delil sayılır. Rüyada dayak atıldığını, anneden veya babadan dayak yediğini görmek, sıkıntılarınızın azalacağına, sevdiğiniz biri tarafından gü­zel bir yere davetli bulunacağınıza, maddi, manevi güçlü bir di­rilime gideceğinize delâlet eder. Dayak yediğiniz kişi tanıdık olmayıp yabancıysa hayır ve fayda kendiliğinden olur.
Özetle değnekle vurmanın dışında el, kamçı vesaire ile vurmak iyilik ve fayda elde etmeye işarettir.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Dayak

ABDULGANİ NABLUSİ: “Rüyada görülen dayak alınması beklenen yardıma işaret eder. Ayrıca, sevgi ve menfaate çağrışım yapar. Bazen arkadaş olarak da yorum­lanır. Kimi zaman da öğretmen veya babayı çağrıştırır. Rüyada bir kimse dayak yediğim görse ve sıkıntıdaysa, birinden yardın görüp sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Bir kimse babası tarafından dövüldüğünü görse, babasının malından hayır göreceğine hükmedilir.”

Mağripli Cabir:Birinin kendisini dövdüğünü, fakat kendisini dövenin kim olduğunu ve dövülme sebebinin ne olduğunu bilmediğini gören iyilik ve mal sahibi olur, yeni elbise giyer.
Dövülmekten koktuğunu gören korktuğuna karşı kendini emniyette hisseder”
demiştir.

Rüya tabircisi İsmail Eş’as:Bir ölünün kendisini dövdüğünü gören çıktığı sefer veya yolculuğundan alabildiğine yararlanır; ya da kaybettiği bir şeyini tekrar elde eder. Bir ölüyü dövdüğünü görmek, rüya sahibinin inancının artmasına, borcun ödenmesine işaret eder,” demişlerdir.

Kirmani’ye göre: Rüyada bir kırbaçla dayak yemek ve üzerinde darbe izi bulundu­ğunu gören (eğer hapis ya da elleri bağlıysa ) kimseye biri diliyle tiksinti uyandıracak bir zarar verir. Eğer öyle olmazsa mal iyilik ve giysi sahibi olur, bunların belirtileri de üzerinde görülür. Kırbaçsız dayak yemek ve dövme izlerinin üzerinde kaldığını gören iyilik görür, eğer üzerinde dövme izleri kalmamışsa azar duyar.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Dayak Yemenin Psikolojik Anlamı

Rüyada dayak atmanın veya yemenin psikanalizi: Rüyada anne ve babadan dayak yediğini görmek, olgunlaşmanın ve yetkinleşmenin ifadesidir. Çoğunlukla içimizdeki şiddet ve öfkeyi açığa vuran bir simgedir. Dayak yiyen birileri görmek ya da düşümüzde birine dayak atmak, denetlememiz gereken bir öfke ve saldırganlığa dikkat çeker. Başkalarından dayak yemek de, yine benzeri biçimde top­lumla uyuşmazlık ve uzlaşmazlık duygularına; dış çevremize duy­duğumuz tepkiye gönderme yapar. Bazı durumlarda dayak ye­mek, kendimizi cezalandırma isteğimizi ve suçluluk duygusunu da gösterir. Anne ya da babadan dayak yediğini görmekse, yetiş­kinliğe adım atılan ilk dönemlerde sıkça görülen bir rüyadır ve olgunlaşmayı simgeler.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın